Samsungy řady Galaxy S21 byly zachyceny na videu. Hlavní barvou bude fialová

Představení řady Galaxy S21 se blíží mílovými kroky a úniky nabírají na intenzitě. Nově se na internetu objevila krátká promo videa k připravovaným Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra, která potvrzují veškeré dřívější úniky. Na videích níže můžete vidět telefony v několika barevných variantách, jako hlavní však bude zvolen fialový odstín Phantom Violet, který bude v příštím roce tou nejdůležitější barvou, která spojí vícero modelů řady Galaxy podobně jako letošní Mystic Bronze.

Jako další barevnou variantou bude černá (Phantom Black) a šedá (Phantom Silver), která by měla mít stejný odstín jako u chystaných sluchátek Galaxy Buds Pro. Na videích níže můžete vidět design fotomodulu na zadní straně i pohled na displeje, které ani tentokrát nebudou na bocích nijak výrazně zakřiveny. A fotomodul na zádech Galaxy S21 Ultra vypadá úplně stejně, jak naznačoval nedávný únik.

Na těchto videích je vidět Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra:

Představení řady Galaxy S21 se očekává již 14. ledna příštího roku, na pulty obchodů se mají tři novinky dostat již o dva týdny později.

Diskuze (7) Další článek: Vodafone podpoří seniory. 80 z nich dostane telefon nebo tablet a naučí se s internetem

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , Samsung Galaxy S21 5G, Barva, Barevná varianta, Odstín, Samsun, Galaxy Buds, F +, Hlavní barva, Mystic Bronz, Phantom Black, Max Weinbach