Samsung spolupracuje s Adidas. Sluchátka Buds Pro se převlékla do sportovního

Samsung představil v Jižní Koreji speciální edici sluchátek Galaxy Buds Pro, která vznikla ve spolupráci s oděvním gigantem Adidas. Produkt s názvem Galaxy Buds Pro Adidas Originals Special Pack se bude prodávat v zeleno-bílé barevné kombinaci, která je spojena s řadou oblečení a obuvi Adidas Originals.

Uvnitř základního balení, které připomíná zmenšenou krabici na boty, budou připraveny sluchátka Galaxy Buds Pro v bílé, černé nebo fialové variantě, která budou vložena do „kšiltofkového“ krytu s visačkou. Po prvním připojení sluchátek k telefonu se vám na něm nabídne instalace speciálního schématu, které změní wallpaper, ikony v hlavní nabídce, pozadí volání a barevné profily systémových aplikací. Navíc se v základní nabídce objeví pouze zástupce na online obchod Adidasu.

Součástí krabičky je i kupón na pořízení bot řady Stan Smith. Speciální edice sluchátek Galaxy Buds Pro od Samsungu se začne již zítra prodávat v Jižní Koreji. Zda se sluchátka dostanou i do jiných zemí, zatím není jasné. 

Redakční představení sluchátek Galaxy Buds Pro:

Zdroj Samsung News

Váš názor Další článek: Sbohem Qualcommu. Google údajně vyvíjí vlastní procesor pro Pixel 6

Témata článku: Samsung, , , , , , Speciální edice, Pro +, Boty, Jižní Korea, Instalace, Samsun, Samsung News, Sluchátko, Galaxy Buds, Aplikace, Převlek, Adidas