Odběr novinek

Sledujte MobilManii.cz na Facebooku

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků, které vyšly na webu MobilMania.cz. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko Přihlásit k odběru novinek. Přihlášení potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme. Odběr novinek budete moci kdykoli odhlásit.Při potvrzení tohoto políčka souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti. Každý e-mail bude obsahovat návod k odhlášení odběru podobných e-zpráv.
Co obsahuje denní e-mail s novinkami

E-mail s novinkami z MobilManie najdete ve své schránce každý den časně ráno, bude vás informovat o článcích, které vyšly o půlnoci, o nashromážděných bleskovkách z předchozího dne a také o nových programech.

Nemusíte hned spouštět prohlížeč, stačí nahlédnout do e-mailu a hned uvidíte, co je na MobilManii nového. A pokud se vám nějaký článek nebo aktuální zpráva zalíbí, stačí kliknout a můžete číst.

Pokud jste si zvykli na odběr zpráv prostřednictvím RSS, nabízí MobilMania.cz samozřejmě i tuto možnost. Stačí si přihlásit kanál RSS MobilManie. A kdybyste měli zájem pouze o pár upozornění na ty nejdůležitější zprávy, připojte se k nám na Facebooku.