Google Stadia nově podporuje Samsungy řady Galaxy S21 a Galaxy Note20. Přidávají se i tablety

Google v posledních dnech přidal do streamovací služby Stadia spoustu nových zařízení od Samsungu. Není tak třeba využívat experimentální nastavení pro nepodporovaná zařízení, ale můžete se těšit na plnou podporu těchto smartphonů:

Vůbec poprvé se také přidává podpora tabletů, které až dosud Google Stadia oficiální cestou nepodporovala. Mezi první modely určené pro streamovaní her patří řady:

Až dosud přitom bylo možné hrát na nepodporovaných zařízení pouze tak, že jste v aplikaci Stadia přešli do nastavení a v podnabídce „Experimenty“ jste zaškrtli položku „Hrát na tomto zařízení“. Jinak byl telefon vedený jako nepodporovaný. Zatím však není jasné, kdy budou Stadii podporovat i aktuálně nejnovější skládačky Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 od Samsungu. Řady Galaxy S21 a Galaxy Note20 jsou na trhu přeci jen už nějaký pátek, a je vidět, že Google při zařazení těchto telefonů do služby Stadia zrovna dvakrát nespěchal...

Představení streamovací služby Google Stadia:

Seznam her dostupných ke streamování na smartphonech, tabletech, počítačích či v nejnovější verzi prohlížeče Chrome naleznete zde. Stadia stojí 259 Kč měsíčně, první  měsíc máte zdarma. Při hraní na mobilních zařízeních budete potřebovat ovladač, kompatibilní modely naleznete zde.

Diskuze (2) Další článek: Nabíjecí podložka IKEA Sjömärke promění téměř jakýkoli nábytek v bezdrátovou nabíječku

Témata článku: Samsung, , , , , , , , Samsung Galaxy Note20, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S21 5G, Samsung Galaxy S21 5G 256GB, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB, Samsung Galaxy S21+ 5G, Samsung Galaxy S21+ 5G 256GB, Samsung Galaxy Tab A7 Wi-Fi, Samsung Galaxy Tab A7 Wi-Fi, Samsung Galaxy Tab S5e, Samsung Galaxy Tab S5e, Samsung Galaxy Tab S5e 128GB Wi-Fi, Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy Tab S7, Samsung Galaxy Tab S7+,