Známe prodejní název dalších hodinek od Samsungu. Budou mít dvě velikosti těla

Samsung se pomalými krůčky připravuje k představení další generace hodinek, která bude nástupcem modelu Galaxy Watch. Dávalo by smysl hodinky označit jako Galaxy Watch 2, Samsung však zřejmě nechce potenciální zájemce mást hodinkami Galaxy Watch Active 2, a proto ve znační přejde rovnou na trojku. Hodinky Galaxy Watch 3 budou k dispozici ve 41 a 45mm variantě těla, na němž nebude chybět ani tradiční a současně oblíbený prvek - otočná luneta.

Označení hodinek je známo díky certifikačnímu úřadu v Thajsku, jejich základní specifikace již dříve odhalil úřad FCC. Hodinky budou vyrobeny z nerezové oceli, kruhový displej bude krytý sklem Gorilla Glass DX. Tělo splňuje odolnost 5 ATM a americký standard MIL-STD-810G. Ve výbavě se počítá s GPS a podporou LTE, což znamená, že není vyloučena ani přítomnost eSIM. Na vnitřní straně hodinek bude připraven měřič srdečního tepu, který by měl být obklopen elektrodou pro EKG.

Představení hodinek Galaxy Watch 3 se očekává 5. srpna, a to po boku smartphonů řady Galaxy Note20 a skládacího hybridu Galaxy Fold 2.

Zatím poslední chytré hodinky od Samsungu - Galaxy Watch Active 2:

Zdroj MySmartPrice

Váš názor Další článek: Zatím neoficiálně. Samsung oznámí řadu Note20, Fold 2 a nové hodinky 5. srpna

Témata článku: Samsung, Galaxy Watch, GPS, Galaxy Watch 3, Hodinky, Spekulace, EKG, Gorilla Glass, Měření, LTE, Kovová konstrukce, Tvrzené sklo, Velikost, Galaxy Watch Active, Thajsko, FCC, Tělo, Gorilla Glass DX



Určitě si přečtěte

Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče