Známe barvy Samsungů řady Galaxy Note20. Rovný bude jen základní model

O řadě smartphonů Galaxy Note20 toho víme poměrně dost, nyní se do celé skládačky přidávají informace o barevných variantách a také o samotných displejích. Jejich rozlišení sice už známe, každopádně Galaxy Note20 5G by měl dostat rovný displej se zakulacenými rohy po vzoru Galaxy A71. Větší model (ať již bude označen jako Galaxy Note20+ 5G či Galaxy Note20 Ultra 5G) má být vizuálně podobný s loňským Note10+. A to znamená, že boční zakřivení displeje bude mít jen větší z tabletofonů.

Na přetřes přišly i barevné varianty. Základní model bude nabízen v šedé, měděné a v zelené (Mint Green). Větší verze bude k dostání v měděné, bílé a černé, což jsou barvy symbolické pro produktivitu, což je škatulka, do které se smartphony řady Note rády staví. Samozřejmě, není vyloučeno, že Samsung vsadí i na další barvy, o jiných odstínech se však aktuálně nehovoří.

V srpnu bude na akci Galaxy Unpacked představena i 5G verze véčka Galaxy Z Flip, které bude k dostání v černé, šedé a měděné. Při pohledu na specifikace nemá nastat žádná výrazná změna, největší novinkou bude přítomnost 5G modemu a také nová nadstavba One UI 2.5. Na stejné verzi grafického rozhraní od Samsungu debutuje i řada Galaxy Note20, a předpokládáme, že se One UI 2.5 s odstupem času dostane i do stávajících topmodelů jihokorejského výrobce, podobně jako tomu bylo a je s nadstavbou One UI 2.1.

Diskuze (8) Další článek: Operátoři upouští od poplatku za vrácení nespotřebovaného kreditu na předplacenkách

Témata článku: Samsung, Galaxy, Spekulace, Nadstavba, Stylus, Zakřivený displej, Displeje, Barvy, One UI, Displej, Grey, Model, Galaxy Unpacked, Barevná varianta, Ica Universe, Note rády, Minto Green, Ishan Agarwal, Barva, June, Black, Základní model, Galax NoteUrčitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Co nezvládl Apple, dokázali Číňané. Nabíječka AirPower je na světě, ale nese značku Xiaomi
David Polesný
Nabíjecí podložkaBezdrátové nabíjení
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin