Zlato, titan a krokodýlí kůže. Caviar se pochlubil limitovanou edicí nejvybavenějšího Samsungu

  • Caviar udělal změnu, nové speciální edice se netýkají iPhonů
  • Tentokrát se do luxusních materiálů oblečou Samsungy
  • U Galaxy S22 Ultra počítejte s cenou okolo 150 tisíc!

Ruská značka Caviar si připravila další speciální edici smartphonů, tentokrát se však nejedná o iPhony, ale o speciální edice Samsungu Galaxy S22 Ultra. A nejde jen o jednu, ale hned šest různých provedení, které se liší designem, použitými materiály a samozřejmě koncovou cenu.

Limitované edice nového topmodelu od Samsungu se pohybují v cenovém rozmezí 6 500 až 7 200 dolarů, takže se pohybujeme v cenovém pásmu okolo 150 tisíc korun!

Každý z šesti designů bude vyroben v 99 provedeních. Edice Bird of Prey dostala krokodýlí kůži, Ocelot zase nabídne zlaté plátování ve stylu Art Deco. Karbonová vlákna vévodí edici Drive. Great Gatsby má na zádech 3D vzor ze zlata, Victory se zase pyšní krokodýlí kůži a titanem. Varianta Titanium za svou exkluzivitu vděčí karbonu a jeho kombinaci s titanem. Speciální edice budou připraveny i pro základní modely Galaxy S22 a Galaxy S22+, netradiční designové zpracování však vypadá mnohem lépe na hranatější Ultře.

Představení Samsungu Galaxy S22 Ultra:

Prodeje těchto speciálních variant odstartují 11. března. Představení Samsungu Galaxy S22 Ultra si můžete přečíst zde, a již se brzy se můžete těšit na opravdu detailní redakční recenzi.

Zdroj Caviar

Diskuze (7) Další článek: Loupež, zbraně, rukojmí a výkupné v kryptoměnách. To vše si zažili zákazníci nizozemského Apple Storu

Témata článku: Samsung, , , , , , , Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy S22+, EDI, Titanium, Edice, Victor, Samsun, Kůže, Speciální edice, Deco