VYZKOUŠENO: Samsung Wireless Charger Trio nabije hodinky, telefon i sluchátka

  • Duální bezdrátové nabíječky šetří prostor a umožní na jednom místě nabíjet dvě zařízení
  • Co když se ale do akce dostane nabíječka trojitá?
  • Má vůbec smysl nebo si pohodlně vystačíte s nabíječkou dvojitou?

Samsung již delší dobu v Česku prodává dvojitou bezdrátovou nabíječku, k níž se v posledních týdnech přidala bezdrátová nabíječka trojitá. Nabíječka s označením Wireless Charger Trio má na svém podstavci připraveny tři pozice s nabíjecími cívkami, na které můžete položit třeba telefon, sluchátka Galaxy Buds Live a k tomu ještě chytré hodinky.

Všechna podporovaná zařízení řady Galaxy se budou bezdrátově dobíjet výkonem 9W, pokud na nabíječku položíte iPhone, můžete počítat s maximálním dobíjecím výkonem 7,5 Wattů. Telefony ostatních značek mohou počítat jen s 5W dobíjením. V krabici spolu s bezdrátovou dobíječkou EP-P6300 obdržíte i 25W nabíjecí adaptér EP-TA800, který je pro výše uvedený výkon bezdrátového dobíjení absolutní nutností. V základní krabici ještě dále najdete oboustranný USB-C kabel a také základní uživatelskou příručku.

Videopředstavení trojité bezdrátové nabíječky od Samsungu:

A jak obstojí trojitá nabíječka ve srovnání s duální dobíječkou Wireless Charger Duo? V prvé řadě za nabíjení třech zařízení najednou obětuje maximální dobíjecí výkon. Duální nabíječka zvládne do telefonu pumpovat 15 Wattů (Fast Charge 2.0), což trojitá nabíječka nedokáže. A rozdíl v dobití z nuly na sto je v tomto případě přes 40 minut. Před případnou investicí je tak třeba vyhodnotit, kolik zařízení z celé domácnosti budete chtít dobíjet najednou. Pokud vám z toho vyjdou jen hodinky a telefon, popř. dva telefony, je vhodnější sáhnout po duální dobíječce.

Bezdrátová nabíječka Samsung Wireless Charger Trio se v Česku prodává za 2 500 Kč, a to černé a bílé barevné variantě. 

Kompatibilní zařízení s trojitou nabíječkou:

  • řada Galaxy S - Galaxy S6 a novější
  • řada Galaxy Note - Galaxy Note8 a novější
  • řada Galaxy Watch - Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch3
  • bezdrátová sluchátka - Galaxy Buds+ a Galaxy Buds Live
  • iPhony - iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max
Diskuze (4) Další článek: Levné hodinky Redmi Watch s NFC slibují až týdenní výdrž na jedno nabití

Témata článku: Samsung, iPhone, Galaxy Watch, Chytré hodinky, Galaxy, Hodinky, Příslušenství, Bezdrátové nabíjení, Zcela bezdrátová sluchátka, Nabíjecí podložka, Qi, Galaxy Buds Live, Vyzkoušeno, Watt, Dobíječka, Telefon, Wireless Charger Duo, Galaxy Watch Active, Nabíječka, Galaxy Buds +, Fast Charge, Zařízení, Samsun, Wire, Česká republika, Apple iPhone na Heureka.cz