VYZKOUŠENO: Samsung Wireless Charger Trio nabije hodinky, telefon i sluchátka

  • Duální bezdrátové nabíječky šetří prostor a umožní na jednom místě nabíjet dvě zařízení
  • Co když se ale do akce dostane nabíječka trojitá?
  • Má vůbec smysl nebo si pohodlně vystačíte s nabíječkou dvojitou?

Samsung již delší dobu v Česku prodává dvojitou bezdrátovou nabíječku, k níž se v posledních týdnech přidala bezdrátová nabíječka trojitá. Nabíječka s označením Wireless Charger Trio má na svém podstavci připraveny tři pozice s nabíjecími cívkami, na které můžete položit třeba telefon, sluchátka Galaxy Buds Live a k tomu ještě chytré hodinky.

Všechna podporovaná zařízení řady Galaxy se budou bezdrátově dobíjet výkonem 9W, pokud na nabíječku položíte iPhone, můžete počítat s maximálním dobíjecím výkonem 7,5 Wattů. Telefony ostatních značek mohou počítat jen s 5W dobíjením. V krabici spolu s bezdrátovou dobíječkou EP-P6300 obdržíte i 25W nabíjecí adaptér EP-TA800, který je pro výše uvedený výkon bezdrátového dobíjení absolutní nutností. V základní krabici ještě dále najdete oboustranný USB-C kabel a také základní uživatelskou příručku.

Videopředstavení trojité bezdrátové nabíječky od Samsungu:

A jak obstojí trojitá nabíječka ve srovnání s duální dobíječkou Wireless Charger Duo? V prvé řadě za nabíjení třech zařízení najednou obětuje maximální dobíjecí výkon. Duální nabíječka zvládne do telefonu pumpovat 15 Wattů (Fast Charge 2.0), což trojitá nabíječka nedokáže. A rozdíl v dobití z nuly na sto je v tomto případě přes 40 minut. Před případnou investicí je tak třeba vyhodnotit, kolik zařízení z celé domácnosti budete chtít dobíjet najednou. Pokud vám z toho vyjdou jen hodinky a telefon, popř. dva telefony, je vhodnější sáhnout po duální dobíječce.

Bezdrátová nabíječka Samsung Wireless Charger Trio se v Česku prodává za 2 500 Kč, a to černé a bílé barevné variantě. 

Kompatibilní zařízení s trojitou nabíječkou:

  • řada Galaxy S - Galaxy S6 a novější
  • řada Galaxy Note - Galaxy Note8 a novější
  • řada Galaxy Watch - Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch3
  • bezdrátová sluchátka - Galaxy Buds+ a Galaxy Buds Live
  • iPhony - iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max
Diskuze (4) Další článek: Levné hodinky Redmi Watch s NFC slibují až týdenní výdrž na jedno nabití

Témata článku: Samsung, iPhone, Chytré hodinky, Galaxy, Hodinky, Příslušenství, Galaxy Watch, Bezdrátové nabíjení, Galaxy Buds Live, Qi, Vyzkoušeno, Nabíjecí podložka, Zcela bezdrátová sluchátka, Galaxy Watch Active, Galaxy Buds +, Sluchátko, Watt, Česká republika, Dobíječka, Zařízení, Nabíječka, Telefon, Wireless Charger Duo, Fast ChargeUrčitě si přečtěte