Vylepšený Flex mód pro Galaxy Z Flip. Využijte véčkovou konstrukci pro fotky z různých úhlů

Samsung Galaxy Z Flip je jeden ze dvou novodobých véčkových smartphonů prodávaných na našem trhu (druhým je Motorola Razr). Zajímavý je nejen samotnou konstrukcí a flexibilním displejem, ale také způsobem, jakým svůj kloub využívá.

V prostředí telefonu funguje softwarový Flex mód, který při rozložení zařízení do pravého úhlu rozdělí plochu flexibilního panelu na dvě poloviny a v každé lze v rámci dané aplikace provádět jiné úkony – například u přehrávače videa je obraz v horním flipu a ovladače videa v tom spodním.

Zatím nejužitečněji se Flex mód jeví v aplikaci fotoaparátu, a to díky tomu, že můžete spodní flip používat jako stojánek a pořizovat stabilizované fotky pod různými úhly. Samsung se proto rozhodl, že použití ještě o něco vylepší.

Součástí aktualizace softwaru pro Galaxy Z Flip distribuovaného od 17. dubna je nová funkce, která umožní dvojím poklepáním přehodit náhledové okénko i do spodní části flipu. Díky tomu můžete snáz vyfotit například jídlo na stole v záběru kolmo dolů a nebo zkoušet další netradiční úhly fotografování.

Váš názor Další článek: Konec utajování. LG vyzradilo design připravovaného modelu Velvet na videu

Témata článku: Samsung, Véčko, Aktualizace softwaru, Skládací konstrukce, Ohebný displej, Flexibilní displej, Flip, Samsung Galaxy Z Flip, Flex mód, Fotka, Úhel, KonstrukceUrčitě si přečtěte

Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 23

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny