Vyhlížíte chytré hodinky Galaxy Watch4? Ve čtvrtek je můžete zakoupit s výraznou slevou

Samsung pokračuje s živými nákupy #SamsungFutureStore, a tentokrát dojde řada na chytré hodinky Galaxy Watch4. V živém streamu, který se uskuteční ve čtvrtek 21. října od 19:00 hod. na Facebookovém kanálu Samsungu budete moci získat duo hodinek s operačním systémem WearOS 3 za akční cenu, kterou však jihokorejský výrobce prozatím tají.

Sleva bude platit jen v průběhu živého vysílání, takže na ní dosáhnou jen ti, kteří budou sledovat živý stream. Současně si budete moci zasoutěžit o sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 3 790 Kč. Zatím poslední prodejní akce tohoto druhu si v září vzala na paškál nové skládačky Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3, připomeňme, že pro patnáct nejrychlejších zájemců byly k telefonům přibaleny chytré hodinky Galaxy Watch4 zcela zdarma. Nyní jsou středobodem programu právě samotné hodinky.

Na trhu mají Watch4 slušně našlápnuto. Jedná se prakticky o jediné chytré hodinky, které běží na nejnovější verzi systému Wear OS. Můžete tak počítat s bohatým ekosystémem aplikací, samozřejmě také se špičkovými AMOLED displeji, s otočnou lunetou (u modelu Classic) nebo s měřením zdravotních funkcí. K obvyklým položkám se nově přidává i měření tělesného tuku.

Představení hodinek řady Galaxy Watch4 od Samsungu:

Hodinky řady Galaxy Watch4 jsou navíc první nositelnosti od Samsungu, které si v Česku poradí s bezkontaktními platbami. Recenzi poslední generace hodinek od Samsungu si můžete přečíst zde.

Diskuze (19) Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: Šifrovaný cloud, nejlepší kavárny světa a unikátní kalkulačka

Témata článku: Samsung, , , , , , , Stream, #SamsungFutureStore, Česká republika, Operační systém, Sleva, Chytré, Výrazná sleva, Živé vysílání, Sluchátko