Vyhlížíte chytré hodinky Galaxy Watch4? Ve čtvrtek je můžete zakoupit s výraznou slevou

Samsung pokračuje s živými nákupy #SamsungFutureStore, a tentokrát dojde řada na chytré hodinky Galaxy Watch4. V živém streamu, který se uskuteční ve čtvrtek 21. října od 19:00 hod. na Facebookovém kanálu Samsungu budete moci získat duo hodinek s operačním systémem WearOS 3 za akční cenu, kterou však jihokorejský výrobce prozatím tají.

Sleva bude platit jen v průběhu živého vysílání, takže na ní dosáhnou jen ti, kteří budou sledovat živý stream. Současně si budete moci zasoutěžit o sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 3 790 Kč. Zatím poslední prodejní akce tohoto druhu si v září vzala na paškál nové skládačky Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3, připomeňme, že pro patnáct nejrychlejších zájemců byly k telefonům přibaleny chytré hodinky Galaxy Watch4 zcela zdarma. Nyní jsou středobodem programu právě samotné hodinky.

Na trhu mají Watch4 slušně našlápnuto. Jedná se prakticky o jediné chytré hodinky, které běží na nejnovější verzi systému Wear OS. Můžete tak počítat s bohatým ekosystémem aplikací, samozřejmě také se špičkovými AMOLED displeji, s otočnou lunetou (u modelu Classic) nebo s měřením zdravotních funkcí. K obvyklým položkám se nově přidává i měření tělesného tuku.

Představení hodinek řady Galaxy Watch4 od Samsungu:

Hodinky řady Galaxy Watch4 jsou navíc první nositelnosti od Samsungu, které si v Česku poradí s bezkontaktními platbami. Recenzi poslední generace hodinek od Samsungu si můžete přečíst zde.

Diskuze (18) Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: Šifrovaný cloud, nejlepší kavárny světa a unikátní kalkulačka

Témata článku: Samsung, Wear OS, Galaxy Watch4, Nákup a ceny, Hodinky, Galaxy Buds2, One UI Watch, Operační systém, Česká republika, Sluchátko, Živé vysílání, Výrazná sleva, Sleva, Stream
Kudy kam, Waze? Rozhovor s Patrikem Ingrem, koordinátorem Waze v Česku

Kudy kam, Waze? Rozhovor s Patrikem Ingrem, koordinátorem Waze v Česku

Waze používá aktivně kolem 150 milionů uživatelů. V ČR už působí více než deset let a i díky tomu poskytuje skutečně hodnotná data. Jak se Waze rodil a jak se můžete do komunity zapojit i vy?

Jan Spěšný
WazeRozhovory
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Velký špatný. Windows 11 mohou snižovat výkon PC až o čtvrtinu. Hlavně kvůli bezpečnosti

Velký špatný. Windows 11 mohou snižovat výkon PC až o čtvrtinu. Hlavně kvůli bezpečnosti

** Výkon PC je ve Windows 11 nižší než ve Windows 10 ** Důvodem jsou chybějící optimalizace pro AMD a nový typ ochrany ** Realita je ale ještě trochu složitější

Lukáš Václavík
Windows 11Windows 10IntelAMD
Recenze mobilu Samsung Galaxy A52s. Bestseller dostal ještě výkonnější čipset

Recenze mobilu Samsung Galaxy A52s. Bestseller dostal ještě výkonnější čipset

** Otestovali jsme oživenou stálici střední třídy ** Galaxy A52s podědil to nejlepší po Galaxy A52, navrch přidává výrazně výkonnější čipset ** Střední třída má nový bestseller, který se dočká tří velkých updatů Androidu. A to je stále rarita

Martin Chroust
GalaxyRecenze