Více paměti, vyšší cena a také nová barva. Samsung ukázal speciální varianty letošních skládaček

  • Samsung představil speciální varianty letošních skládaček
  • Dostaly novou barvu, více paměti i vyšší cenu
  • Mimo Čínu se však nabízet nebudou

Samsung v Číně představil další skládačky. Nejedná se o zcela nové modely ale o tradiční odvozeniny globálních skládacích zařízení, které budou určeny pro tamní trh. Skládací hybrid Samsung W23 a véčkový Samsung W23 Flip spojuje vyšší cena, více paměti v základu a také nová barevná varianta. Dá se tedy říci, že skládačky určené pro Čínu jsou na tom o něco výbavově lépe, než globální modely Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4. Novinky však budou exkluzivně dostupné pouze u operátora China Telecom.

Oba nové modely, jimž v označení tradičně chybí slůvko „Galaxy“, jsou k dostání v nové barevné variantě. Ta kombinuje velké černé plochy se zlatým rámem a doplňky v téže barvě. U obou modelů také čekejte zdobený pant s kostičkovanou strukturou a se specifickým logem na zádech.

Klepněte pro větší obrázek
Samsung připravil speciální varianty letošních skládaček pro operátora China Telecom. Jsou označeny jako Samsung W23 Flip a Samsung W23

Výbavově jsou telefony identické jako globální varianty, tedy až na paměti. U Galaxy Z Fold4 je připravena 16GB operační paměť (Z Fold4 je k dostání maximálně s 12GB RAM), v případě Z Flip4 je kapacita RAM 12 GB. V obou případech se počítá s nerozšiřitelným interním úložištěm o kapacitě 512 GB. Samsung si za tuto speciální edici skládaček nechá řádně zaplatit. Skládací véčko vychází, v přepočtu, na 34 300 Kč, skládací hybrid pak na 55 tisíc korun. Mimo Čínu se však tyto skládačky ani tentokrát nedostanou.

Redakční představení Samsungu Galaxy Z Flip4:

Zdroj: Samsungeshop

Diskuze (2) Další článek: Co dělat, když vás chce operátor převést na jiný tarif. A může to vůbec udělat?

Témata článku: Samsung, Smartphony, Galaxy, Čína, Hybridy, Véčko, Skládací konstrukce, Paměť, Skládačka, Varianta, Nová barva, Speciální varianta, China Telecom, Vysoká cena, Barva, Mobilní telefony véčka na Heureka.cz