Velký únik Samsungů. Podívejte se na tiskové fotografie připravovaných telefonů, sluchátek a hodinek

  • Samsung si ani letos neuhlídal informační úniky
  • Na internet mu utekly tiskové fotky hodinek, telefonů a sluchátek
  • U Watch Ultra a Buds3 je vidět výrazná inspirace Applem

Samsung si ani letos neuhlídal informační úniky, protože leaker Evan Blass rozeslal do světa tiskové fotografie většiny novinek, které naživo uvidíme až 10. července. Už teď tak víme, jak budou vypadat dvojice chytrých hodinek, nová generace sluchátek i skládací modely Galaxy Z Flip6 a Galaxy Z Fold6. Na všechny zveřejněné tiskové fotografie se můžete podívat v naší galerii.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Připravované Samsung Galaxy Watch Ultra (vlevo) a stávající Apple Watch Ultra 2

Na první pohled vypadají nejzajímavěji hodinky Galaxy Watch Ultra. V oranžové variantě rozhodně nezapřou „vibe“ hodinek řady Apple Watch Ultra. Hodinky mají kruhový displej, který bude zasazený do hranatého 47mm těla. Počítat můžeme s rychloupínacími řemínky, se třemi tlačítky na boku i s dvojitou sponou na pásku. Displej bude krýt safírové sklo, tělo hodinek bude podporovat odolnost 10 ATM. Mimo oranžové je na tiskových fotkách vidíme i ve stříbrné a v zelené. U hodinek Galaxy Watch7 zase vidíme velkou designovou inspiraci u Galaxy Watch 6.

Klepněte pro větší obrázek
Tisková fotografie hodinek Galaxy Watch 7

Hodinky budou mít zřejmě dvě velikosti těla (40 a 44 mm). Počítá se u nich se zvýšenou odolností 5 ATM, displej bude nadále krýt safírové sklo a řemínky budou rychloupínací. Všímáme si na nich decentních pletených motivů. Na tiskových fotografiích jsou hodinky zvěčněny v zelené a stříbrné barevné variantě. Únik zahrnuje i novou generaci zcela bezdrátových sluchátek, a to dva různě vypadající modely řady Galaxy Buds3. A ty zase nezapřou designovou podobnost se sluchátky Apple AirPods (Pro).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Galaxy Buds3, Galaxy Buds3 Pro a AirPods 3. generace

Pouzdro k jedné z variant prozrazuje, že ve sluchátkách je umístěna 200mAh baterie, zatímco v přenosném pouzdru bude připravena 900mAh akumulátor. Dobíjení zajišťuje USB-C, a očekáváme i podporu bezdrátového dobíjení. Poslední zveřejněné tiskové fotografie patří skládacímu véčku Galaxy Z Flip6 a skládacímu hybridu Galaxy Z Fold6.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Nový Fold a Flip ve stříbrné barevné variantě

V obou případech se na základní podobě a rozvržení skládacích telefonů meziročně nic výrazně nezmění. Véčko vypadá prakticky beze změn, Fold je o něco hranatější, a vsadili bychom si u něj na použití titanu. Vnější displej má upravený poměr stran, resp. není natolik protažený do výšky. Na zádech však zůstávají jen tři objektivy a stylus do těla telefonu zřejmě stále nebude integrovaný. Minimálně tomu na tiskových fotografiích nic nenasvědčuje.

Oficiální premiéra se (společně s prstenem Galaxy Ring) uskuteční 10. července v Paříži.

Zdroj: evleaks

Diskuze (25) Další článek: Asus Vivowatch 6 změří složení těla, stres, EKG i krevní tlak. A cenově se přitom drží spíše při zemi

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Velký únik, Sluchátko, Apple Watch Ultra, Telefon,