Velký únik. Samsung chystá tři tablety řady Galaxy Tab S8, na špici bude Ultra

Názory k článku

avatar
31. 05. 2021 10:26

:D
Rozumí někdo tomu, kam ty ceny šponují?
Ten nejlepší tablet okolo 20k ještě pochopím. To se tak nějak dá ještě srovnávat s notebookem v obdobně ceně, tedy lze předpokládat že uživatel notebooku kolem 20k ho bude mít na net, filmy, word, víc od toho nečeká. No a to je maximum toho co může nabídnout tablet. Android je furt jen Android se všemi jeho omezeními.
Za víc jak 30k, vlastně spíš 35k už ale koupíte docela výkonnou ntb bestii, s velkým ssd, už si na tom ledasco zahrajete, dostanete prostě ultimatri zařízení.
Tady dostanete opět ten tablet za 20, který je kvůli tam 3 palcum a 100gb paměti o 12k dražší, nehledě na to že klávesnice bude třeba za další trojku. Tedy za vrcholnou ultru komplet něco kolem oněh 35k.
Cca 20k příplatek oproti chystaným tabletům s S870, to si prostě tablet neobhaji. Telefon má člověk i jako foťák atd, takže tam to s prihmoureni oka beru, ale u tabletu...
Má na to někdo nějaký názor? :)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (3)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
31. 05. 2021 10:46

Tak firmy jsou už celé nažhavené aby místo notebooků od výrobce, za skoro polovinu, s NBD , budou kupovat tablety od zelené skřeta .Něco mi říká , že tudy cesta nevede a pokud firmy byly a jsou naštvaní že obměna HW je špatná, tak tohle to nezmění.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor