Umyjte si ruce. Samsung vydal pro své chytré hodinky aplikaci, která ohlídá hygienu

Samsung vydal pro hodinky Galaxy Watch4 aplikaci Hand Wash, která již od loňského roku existuje na platformě Tizen. Aplikace, která vám připomíná mytí rukou a také jej dokáže automaticky detekovat, vám přímo na zápěstí ukazuje dashboard, z něhož se dozvíte, jak často jste si v průběhu dne či týdne myli ruce. Aplikace má velikost 14 MB a stáhnete si ji přímo z Google Play, buď přímo v hodinkách, nebo z připojeného telefonu.

Aplikace se může na hodinkách zobrazovat přes jiné aplikace, a za umytí rukou vás také pochválí. Aplikace Hand Wash není dostupná pro jiné hodinky s Wear OS 3 mimo modelů od Samsungu, tedy, ne že by zrovna teď byly nějaké další hodinky v oběhu.... Recenzi Galaxy Watch4 Classic si můžete přečíst zde.

Představení hodinek Galaxy Watch4 Classic od Samsungu:

Samsung Galaxy Watch4 40mm Samsung Galaxy Watch4 40mm
nabízí 8 obchodů za ceny od 6 290 Kč na HLEDEJCENY.cz
Porovnat ceny
hce counter
Diskuze (8) Další článek: Rusko opět ukázalo svou moc. Apple i Google smazal z obchodů aplikace kritizující Putina

Témata článku: Samsung, Mobilní aplikace, Chytré hodinky, Galaxy Watch4, Google Play, Hodinky, Tizen, Wear OS, Ruka, Aplikace, Hygiena
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Programování elektroniky: Všehoschopný čip FT232HQ

Programování elektroniky: Všehoschopný čip FT232HQ

** FT232HQ je univerzální čip USB 2.0 ** Může se chovat jako sériová linka, I²C, SPI, GPIO aj. ** Dnes jej oživíme v C na Windows

Jakub Čížek
C++Pojďme programovat elektronikuUSB
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android