Toto je první unboxing video Samsungu Galaxy A52 5G. O telefonu víme úplně vše

Samsungu se nepodařilo uhlídat úniky letošních modelů řady Galaxy S21 ani připravovaných „áček“. Galaxy A52, smartphone, který má být představený až 17. března, totiž Samsungu s výrazným předstihem unikl na prvním „hands on“ videu. K dříve zveřejněným hardwarovým specifikacím tak můžeme přidat i kompletní únik designu včetně základní krabičky.

Na videu níže se tak můžete podívat na černou barevnou variantu Samsungu Galaxy A52 5G, který se pyšní 120Hz Super AMOLED displejem, zvýšenou odolností IP67 či výkonem, pod nějž se podepsal Snapdragon 750G. Součástí základní krabičky je 15W nabíječka, telefon však podporuje až 25W dobíjení. Abyste využili celý potenciál rychlonabíjení, budete si muset adaptér dokoupit samostatně. V základní krabici je umístěn i základní silikonový kryt, ovšem ten Samsung v Evropě ke svým telefonům přibaluje jen zřídkakdy. Na videu se můžete podívat i na to, jak se telefon popasuje s hrami PUBG a Call of Duty.

Unboxing nepředstaveného Samsungu Galaxy A52 5G:

Sítě 5G

5G je zkratka pro bezdrátové sítě páté generace. Mají kratší odezvu, vyšší přenosové rychlosti, kapacitu a variabilitu. Jsou vyvíjené tak, aby zvládaly širokopásmové připojení miliónů lidí a strojů v metropolích, energeticky nenáročné senzory, které s jedinou baterií vydrží roky, a cokoliv mezi tím.

Ve světě začalo hromadné spouštění 5G sítí v roce 2019, start 5G v Česku byl opožděný. Nejvýznamnějšími vývojáři 5G technologií a výrobci síťových komponent jsou Huawei, Nokia, Ericsson a Samsung.

Diskuze (5) Další článek: Samsung Galaxy Watch 4 se blíží. Hodinky zřejmě dokáží změřit glykémii

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , Samsun, Call of Duty, Evropa, Super AMOLED displej, Telefon