Toto je první teaser na Galaxy F41. Podle Samsungu začíná všechno důležité na F

Samsung se s velkou pompou připravuje na premiéru nové řady Galaxy F, která debutuje modelem Galaxy F41. Telefon bude kopií Galaxy M31, jen s tím rozdílem, že mu bude chybět jeden objektiv. Do celoplastové konstrukce se dostane AMOLED displej, trojitý fotoaparát či obří 6 000 mAh baterie. Výkon obstará Exynos 9611 se 6GB RAM, rozšiřitelné úložiště bude mít kapacitu až 128 GB. Telefon bude představen 8. října, a Samsung k němu s předstihem vypustil teaser video.

Video dostalo do podtitulu slogan „Full On“, a Samsung se ve video opírá i o další anglická slova a slovní spojení začínající na F - Full Steam, Full Throttle, Fan, Fabulous, Funky, Fierce, Flamboyant, Facinating, Fickle a další. Video však jihokorejci zveřejnili jen na samostatném kanálu indické pobočky, což znamená, že se v tuto chvíli nepočítá s tím, že by se telefony řady Galaxy F prodávaly mimo Indii. Pro místní trh je bude vyrábět továrna Noida poblíž Nového Dillí.

Tester video na Samsung Galaxy F41:

Váš názor Další článek: Vývojářská konference Huawei přehledně: Vylepšený ekosystém a spolupráce všech zařízení

Témata článku: Samsung, Exynos, Galaxy, Střední třída, 3,5mm jack, AMOLED, Android 10, Trojitý fotoaparát, Teaser, One UI 2.1, Indie, Plastová konstrukce, Nové Dillí, Telefon, Fan, PodtitulUrčitě si přečtěte