Teaser na Samsung Galaxy Unpacked. I Nokia 3310 byla ve své době dobrý telefon

Samsung v očekávání brzké představovací akce Galaxy Unpacked vydal oficiální trailer, ve němž láká na oznámení nových zařízení. Zatímco za normálních okolností bychom neměli mít ani sebemenší tušení, co se chystá, Samsungu tradičně unikly všechny klíčové informace. A to již několik měsíců před premiérou pěti produktů, která je v plánu na 11. srpna. Mimo dvou skládaček se dočkáme dvou modelů chytrých hodinek a také nových zcela bezdrátových sluchátek s aktivní redukcí šumu.

Oficiální trailer na srpnovou akci Galaxy Unpacked:

Samsung se ve videu soustředí na rychlý průlet mobilní historií. Vidíme na něm Motorolu DynaTAC 8000x, Nokii 3310, archaická „pédéáčka“, různorodá véčka, zařízení BlackBerry s klávesnicí... tedy mobilní zařízení, které byla ve své době považována jako „dobrá“. Jenže Samsung se přímo ve videu výše ptá: Znamená „dobrý“ dostatečně dobrý? A na vrch dodává, že jakmile zažijeme něco jiného, je hrozně těžké vrátit se zpět. Na závěr videa můžeme vidět i otevírající se Galaxy Z Fold3 a datum jeho premiéry.

Potvrdí se u nové skládačky spekulace o podpoře dotykového pera S Pen či o zvýšené odolnosti IPx8? Jasno bude už za necelé dva týdny.

Toto je aktuální generace skládacího hybridu - Galaxy Z Fold2:

Váš názor Další článek: Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3. Až na dojezd si vzala to nejlepší z Pro modelů

Témata článku: Blackberry, Motorola, Nokia, Samsung, Retro, Skládací displej, Skládací konstrukce, Historie, Hybridy, Druhý displej, Unpacked, Legendy, Premiéra, Teaser, Nokia 3310, Galaxy Unpacked, Pen, Dobrý telefon, Trajler
Microsoft začal datacentra vybavovat hardwarem z Xboxu Series X
Lukáš Václavík
xCloudXbox Series XStreamované hraní
Světové recenze na adventuru Kena: Bridge of Spirits mluví o úspěchu
Oto Schultz
Kena: Bridge of SpiritsAkční adventura
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Šílené závody letadel opustil RedBull, ale vrací se s kolmým startem, elektrickými a tryskovými motory

Šílené závody letadel opustil RedBull, ale vrací se s kolmým startem, elektrickými a tryskovými motory

** Mistrovství světa Red Bull Air Race bylo ukončeno v roce 2019 ** V příštím roce se dočkáme úplně nového šampionátu ** Do 5 let v něm budou závodit také elektrická letadla

Karel Kilián
LetadlaLétáníSport