Teaser na Samsung Galaxy Unpacked. I Nokia 3310 byla ve své době dobrý telefon

Samsung v očekávání brzké představovací akce Galaxy Unpacked vydal oficiální trailer, ve němž láká na oznámení nových zařízení. Zatímco za normálních okolností bychom neměli mít ani sebemenší tušení, co se chystá, Samsungu tradičně unikly všechny klíčové informace. A to již několik měsíců před premiérou pěti produktů, která je v plánu na 11. srpna. Mimo dvou skládaček se dočkáme dvou modelů chytrých hodinek a také nových zcela bezdrátových sluchátek s aktivní redukcí šumu.

Oficiální trailer na srpnovou akci Galaxy Unpacked:

Samsung se ve videu soustředí na rychlý průlet mobilní historií. Vidíme na něm Motorolu DynaTAC 8000x, Nokii 3310, archaická „pédéáčka“, různorodá véčka, zařízení BlackBerry s klávesnicí... tedy mobilní zařízení, které byla ve své době považována jako „dobrá“. Jenže Samsung se přímo ve videu výše ptá: Znamená „dobrý“ dostatečně dobrý? A na vrch dodává, že jakmile zažijeme něco jiného, je hrozně těžké vrátit se zpět. Na závěr videa můžeme vidět i otevírající se Galaxy Z Fold3 a datum jeho premiéry.

Potvrdí se u nové skládačky spekulace o podpoře dotykového pera S Pen či o zvýšené odolnosti IPx8? Jasno bude už za necelé dva týdny.

Toto je aktuální generace skládacího hybridu - Galaxy Z Fold2:

Váš názor Další článek: Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3. Až na dojezd si vzala to nejlepší z Pro modelů

Témata článku: Blackberry, Motorola, Nokia, Samsung, Retro, Skládací displej, Skládací konstrukce, Historie, Hybridy, Druhý displej, Legendy, Unpacked, Premiéra, Teaser, Nokia 3310, Pen, Galaxy Unpacked, Dobrý telefon, Trajler
V novém Computeru jsme otestovali bezdrátové herní myši a levné tablety vhodné pro výuku

V novém Computeru jsme otestovali bezdrátové herní myši a levné tablety vhodné pro výuku

** Kde již drony pomáhají v praxi? ** Čím nahradit zpoplatněné Google Fotky ** Jak vybrat výškově stavitelný stůl

Časopis Computer
Časopis Computer
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
25 nejlepších klasických českých komedií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších klasických českých komedií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Zaměřili jsme se na české nebo československé komedie, které vznikly od 30. let minulého století do současnosti. Vybrali jsme ty nejlepší, nejnavštěvovanější, nebo pro danou dobu něčím typické.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět