Svezte se na 40 metrů dlouhé vodní skluzavce a vyhrajte zcela nové chytré hodinky nebo skládačku od Samsungu

O tomto víkendu probíhá v lomu v Hřiměždicích ve Středočeském kraji další ročník adrenalinové akce High Jump. Ve dnech 4. a 5. srpna 2023 zde můžete sledovat nebo se sami zúčastnit soutěže ve skocích do vody z výšky 25 metrů, vyzkoušet doprovodný program v okolí žulového lomu, zažít hudební afterparty na několika podiích, ale taky spoustu zábavy a možností vyhrát zajímavé ceny.

Klepněte pro větší obrázek

Letošním partnerem High Jumpu je také Samsung, který v areálu připravil 40 metrů dlouhou gumovou vodní skluzavku v rámci své zóny „Objev Galaxy“. Pokud při jejím sjíždění natočíte co nejbláznivější video, můžete od Samsungu vyhrát nejnovější skládací véčko Galaxy Z Flip5.

Další zábavnou disciplínou v zóně Samsungu budou rotopedy. Můžete se zúčastnit charitativního závodu, v němž za každý ušlapaný kilometr Samsung přispěje na dobročinnost. Nejrychlejší závodník vyhraje nově představené chytré hodinky Galaxy Watch6. Každý si pak v zóně „Objev Galaxy“ bude moct osobně prohlédnout a osahat všechny novinky, které Samsung představil minulý týden v Koreji.

Klepněte pro větší obrázek

Kompletní program akce High Jump naleznete zde

Váš názor Další článek: Co dělat, když zapomenete heslo k Androidu? Až na dvě výjimky vás čeká obnovení do továrního nastavení

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Galaxy Watch6, Soutěže, Skládací konstrukce, Marketing