Starý za nový. Samsung při koupi novinek přidá 3 500 Kč ke zpětnému výkupu

Samsung připravil bonusovou akci pro ty, kteří si v brzké době hodlají zakoupit některý smartphone řady Galaxy Note20, Galaxy S20, tablet řady Galaxy Tab S7, skládací véčko Galaxy Z Flip nebo chytré hodinky Galaxy Watch 3. Při nákupu mohou zájemci odprodat svůj použitý funkční mobilní telefon, tablet či chytré hodinky, a k výkupní ceně v kategoriích A až D získají bonus 3 500 Kč.

Prvním krokem je registrace použitého zařízení se všemi potřebnými údaji potřebnými pro výkup. Stručný popis slouží k rámcovému ocenění vykupovaného zařízení. Následně je třeba v rámci registrace nahrát IMEI a sériové číslo některého z výše uvedených telefonů a také čitelnou kopii účtenky nebo faktury dokladující pořízení nového modelu značky Samsung. Ten musíte navíc provést u jednoho z prodejců, kteří jsou zařazeni do akce. Finálním krokem je objednání svozu použitého zařízení. Jakmile přijímací technik ohodnotí jeho skutečný stav, bude vám na účet spolu s výkupní cenou zaslán i jednorázový bonus ve výši 3 500 Kč.

Kompletní detaily výkupní akce včetně prodejců, u nichž je třeba nákup provést, najdete zde. Akce platí od 21. srpna do 30. záři nebo do vyprodání zásob.

Diskuze (6) Další článek: Jiná statistika, jiné výsledky. Podle Gartneru je Huawei až na druhém místě a pandemie měla ještě horší dopad

Témata článku: Samsung, Galaxy Watch, Chytré hodinky, Smartphony, Galaxy, Tablety, Hodinky, Akce, Akční nabídka, Bonus, Výkup, Samsung Galaxy Note20, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy Tab S7, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Z Flip, Samsung Galaxy Z Flip 5G, Zpětný výkup, Starý, IMEI, Koupě, Tablety na Heureka.cz