Starý za nový. Samsung při koupi novinek přidá 3 500 Kč ke zpětnému výkupu

Samsung připravil bonusovou akci pro ty, kteří si v brzké době hodlají zakoupit některý smartphone řady Galaxy Note20, Galaxy S20, tablet řady Galaxy Tab S7, skládací véčko Galaxy Z Flip nebo chytré hodinky Galaxy Watch 3. Při nákupu mohou zájemci odprodat svůj použitý funkční mobilní telefon, tablet či chytré hodinky, a k výkupní ceně v kategoriích A až D získají bonus 3 500 Kč.

Prvním krokem je registrace použitého zařízení se všemi potřebnými údaji potřebnými pro výkup. Stručný popis slouží k rámcovému ocenění vykupovaného zařízení. Následně je třeba v rámci registrace nahrát IMEI a sériové číslo některého z výše uvedených telefonů a také čitelnou kopii účtenky nebo faktury dokladující pořízení nového modelu značky Samsung. Ten musíte navíc provést u jednoho z prodejců, kteří jsou zařazeni do akce. Finálním krokem je objednání svozu použitého zařízení. Jakmile přijímací technik ohodnotí jeho skutečný stav, bude vám na účet spolu s výkupní cenou zaslán i jednorázový bonus ve výši 3 500 Kč.

Kompletní detaily výkupní akce včetně prodejců, u nichž je třeba nákup provést, najdete zde. Akce platí od 21. srpna do 30. záři nebo do vyprodání zásob.

Diskuze (6) Další článek: Jiná statistika, jiné výsledky. Podle Gartneru je Huawei až na druhém místě a pandemie měla ještě horší dopad

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , Samsung Galaxy Note20, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy Tab S7, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Z Flip, Samsung Galaxy Z Flip 5G, Zpětný výkup, Koupě, IMEI, Samsun,