Speciální edice Samsungu Galaxy S10 v ČR: stylová mikina a roční předplatné Vogue

Pokud si chcete pod stromeček nadělit telefon, můžete současně obdarovat i vaši partnerku či manželku. Pokud při nákupu libovolné varianty modelu řady Galaxy S10 na e-shopu Samsungu při check-outu zadáte slevový kód VOGUE, telefon vám dorazí v krabici zdobené pomocí sítotisku, která je pokaždé unikátní. Uvnitř najdete černou oversized mikinu s nenápadnou výšivkou Vogue x Samsung a také poslední číslo časopisu Vogue.

Příjemným bonusem je pak bezplatné roční předplatné tištěné verze časopisu v hodnotě 1 290 Kč. A v samotném telefonu se můžete těšit i na exkluzivní wallpapery. Speciální edici si můžete zakoupit i v kombinaci s jinými slevami, např. s Black Friday víkendy. Nabídka platí jen do vyprodání zásob, přičemž k dispozici je jen 50 kusů dárkových boxů. 

Podívejte se na obsah dárkového boxu Samsung × Vogue:

Váš názor Další článek: Samsung zveřejnil harmonogram updatů na Android 10. Odstartují v lednu 2020

Témata článku: Samsung, , , , , , , , Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 512GB, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S10+ 1TB, Samsung Galaxy S10e, VOGUE, Wallpapery, Česká republika, Telefon, Mikina, Speciální edice, EDI, Samsun, Edice