Speciální edice Samsungu Galaxy Note 9 se představuje v unboxing videu

V rámci předobjednávek Samsungu Galaxy Note 9 je k dispozici základní 128GB varianta i tzv. Galaxy Note 9 Special Edition, a právě k ní zveřejnil výrobce krátké rozbalovací video. V rámci limitované edice je připraven tabletofon Galaxy Note 9 s 512GB interní pamětí a také hodinky Gear S3 Frontier. Vše je zabaleno v exkluzivním balení se speciální cenou. Oproti samostatnému pořízení 512GB verze smartphonu a hodinek Gear S3 Frontier ušetříte šest tisíc korun. Stinnou stránkou je to, že k předobjednání je k dispozici pouze černá barevná varianta.

Předobjednávky Samsungu Galaxy Note 9 běží do čtvrtku 23. srpna, o den později se s telefonem setkáte i na pultech obchodů. Naše první dojmy jsme vám přinesli v tomto článku.

Samsung na videu rozbaluje Galaxy Note 9 Special Edition:

Diskuze (5) Další článek: ZTE je po všech trablech zpět v sedle. Na veletrhu IFA představí Axon 9

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Smartphony, Exynos, Nákup a ceny, Limitovaná edice, Hodinky, Bixby, Stylus, Zakřivený displej, Gear S3, Duální fotoaparát, Čtečka otisků prstů, Virtuální asistent, Oční skener, Předobjednávky, Samsung Galaxy Note 9, Sam, Samostatné pořízení, Pře, Śamsungu Galaxy, Galaxy note, Interní paměť, Samsun, Speciální edice, Mobilní telefony s duálním fotoaparátem na Heureka.cz