Sluchátka od Samsungu už nahradí i naslouchátka. Novou funkci odemyká poslední update pro Buds2 Pro

  • Samsung aktualizoval sluchátka Galaxy Buds2 Pro
  • Dostaly několik důležitých vylepšení
  • Největší se týká režimu, který nahradí naslouchátka

Samsung vydal novou softwarovou aktualizaci s označením R510XXU0AWF4 pro sluchátka Galaxy Buds2 Pro, která přináší zajímavé přídavky. Tím nejvýraznějším je Zvýraznění zvuku pro neslyšící, které najdete v nastavení aplikace Galaxy Wearable, konkrétně v sekci Labs.

V nastavení si navolíte až pět úrovní zesílení navíc na každé ze svých uší individuálně, dále můžete zvolit spíše měkčí zvuk nebo naopak jasnější. Funkci jsme si mohli vyzkoušet v praxi, a do uší se vám díky ní dostávají velmi hlasité zvuky i těch zvukových zdrojů, které jsou od vás několik metrů daleko. Pomocí sluchátek tak můžete vcelku slušně nahradit naslouchátko, tedy za předpokladu, že máte nižší či středně těžkou vadou sluchu. Samsung se navíc opírá o dvě klinické studie, které dokázaly, že sluchátka dokáží značně usnadnit rozpoznávání řeči těm, kteří mají problémy se sluchem.

Klepněte pro větší obrázek
Sluchátka od Samsungu po aktualizaci softwaru dokáží nahradit naslouchátka

V hlasitějších prostředích je možné nově zvýraznit zvuk hovoru, současně došlo i k vylepšení stability a spolehlivosti sluchátek, zejména ve spojitosti s bezdrátovým spojením s telefonem. Aktualizace sluchátek se vám nabídne samostatně v aplikaci Galaxy Wearable, popř. přejděte do nabídky Nastavení sluchátek - Aktualizace softwaru sluchátek.

Oficiální představení sluchátek Galaxy Buds2 Pro:

 

Diskuze (14) Další článek: Střední třída se zakoukala o patro výš. Oppo Reno10 dostal zakřivený AMOLED i rychlé kabelové dobíjení

Témata článku: Samsung, , , , , , , , Nová funkce, Galaxy Wearable, Naslouchátko, Spojitost, Vylepšení, Zvuk, Sluchátko, F +