Skládací véčko Galaxy Z Flip3 má být k dostání až v osmi barevných kombinacích

Samsung by měl v průběhu léta představit nové skládačky a jedna z nich, véčko Galaxy Z Flip3, kompletně uniklo na tiskových renderech. Na fotkách v naší galerii můžete vidět připravované véčko hned v několika barevných variantách, a z různých úhlů pohledu.

Vnější 1,9" displej bude zasazen do černého rámečku, který ještě obklopí dvojici fotoaparátů. A zatímco u předchozích úniků jsme vyzdvihovali „dvoutónový“ design, Samsung bude nabízet i celočernou edici véčka bez jakýchkoliv barevných přechodů. Mezi další zvěčněné barevné varianty patří růžová, zelená a béžová. Na vybraných trzích má být véčko k dispozici i v šedé, tmavě modré, bílé nebo ve fialové.

Vnitřní skládací displeje s úhlopříčkou 6,7 palce kryje sklo UTG. Pod zobrazovacím panelem má být k dispozici čtečka otisků prstů, jenže podle renderů to vypadá, že bude čtečka součástí bočního zamykacího tlačítka. Baterie o kapacitě 3 273 mAh bude podporovat 15W kabelové a 9W bezdrátové dobíjení. Stále navíc není vyloučena zvýšená odolnost IP67 (odolnost vůči půlhodinovému ponoření telefonu metru pod hladinu), tedy za předpokladu, že Samsung zcela přepracuje mechanismus pantů. 

A pomalu se začíná hovořit i o koncové ceně skládacího véčka, jehož nová generace má stát zhruba o pětinu méně, než první model Galaxy Z Flip. Pokud vezmeme v potaz jeho úvodní cenu 38 990 Kč, mohla by se nová skládačka cenově pohybovat lehce nad třiceti tisíci.

Představení aktuální generace véčka Galaxy Z Flip 5G:

Zdroj Giznet

Váš názor Další článek: Aplikace Tečka: Stahujte Covid pas, platí v celé Evropské unii (už i pro Android)

Témata článku: Samsung, Fotoaparát, Design, Spekulace, Véčko, Skládací konstrukce, Flip, Únik, Barvy, Rendery, Barevná kombinace, Skládačka, DOS, F +, Dostání, Barevná varianta, Displej, Mobilní telefony véčka na Heureka.cz