Samsungy řady Galaxy Tab S7 čeká další update. Stylus S Pen se naučí nové kousky

Nestává se moc často, aby zařízení, které jsou na trhu už nějaký ten pátek, dostaly v budoucnu aktualizaci, který by přinesla nějaké opravdu výrazné novinky. Ovšem právě to se brzy stane u tabletů řady Galaxy Tab S7, které začnou více spolupracovat se stylusem S Pen. Prakticky do jakéhokoliv textového pole budete moci přímo vepisovat text, který se automaticky převede do digitální polohy. Nebude na vás tak vždy automaticky vyskakovat klávesnice, v níž byste se museli ručně přepnout na rozpoznávání psaného textu.

V poznámkách Samsung Notes se nově objeví možnost automatického převodu ručně psaného textu do digitální podoby, a to po stisku samostatného tlačítka. Převod podporuje 80 světových jazyků, a protože vychází z jazykové výbavy softwarové klávesnice od Samsungu, můžeme počítat i s podporou češtiny.

Vepisování stylusem S Pen do textových políček:

Poznámky budou navíc lépe spolupracovat při skenování dokumentů, resp. při jejich nafocení fotoaparátem a načtení do poznámek. Do „ofocených“ dokumentů tak stylusem snadno dokreslíte a načrtnete vše potřebné, navíc je můžete přímo sdílet v PDF. 

Převod ručně psaného textu do digitální podoby v poznámkách:

Posledním přídavkem bude podpora 360° audia se sluchátky Galaxy Buds Pro. Podle toho, jakým směrem se k tabletu sluchátky natočíte, bude upřednostněn levý nebo pravý kanál, a to včetně efektu „všesměrového“ audia. Softwarová aktualizace s výše uvedenými novinkami se do tabletů řady Galaxy Tab S7 dostane ještě v průběhu 1. čtvrtletí, tedy nejpozději koncem března.

360° audio u Galaxy Tab S7:

Zdroj Samsung News

Váš názor Další článek: Známý fototest strhal selfie kameru v displeji. ZTE Axon 20 skončil předposlední

Témata článku: Samsung, Aktualizace softwaru, Update, Nadstavba, Stylus, One UI 3.1, Galaxy Buds Pro, Samsung Galaxy Tab S7, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung News, Poznámka, Text, Pen, Nový kousek, Samsung Notes, Psaný textUrčitě si přečtěte

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz