Samsungu unikla roadmapa dalších produktů. Těšte se na Tab S7 Lite a S21 FE

Názory k článku

avatar
21. 03. 2021 14:40

To by mě Teda zajímalo s těma S21FE, jak se k tomu Samsung postaví.
Podle mě dostal loni extrémně malou masirku od médií ohledně cenové politiky svých dvou procesorivych variant S20 FE, kdy media absolutně selhala ve své práci a Samsung vysloveně nelinčovala za to co předvedl.
Vydat 2 verze, kdy Snapdragon je o tolik dražší vysloveně vybizelo k tomu, aby se toho média chytla a tuto společnost potopila za její přístup, kdy nám sem vozí podřadné stroje, ale nechá si za ně zaplatit plnou, možná i vyšší taxu, než tam, kde vozí verze se Snapdragonem.
Pak ale, když přiveze obě verze stejného telefonu, tak veřejně řekne, že za Snapdragon chcou o 5 taců víc...
To byla tak krásná možnost s věcmi hnout. Bohužel, tady se jenom přitakává. Oni by výrobci asi přestaly zadarmo ty telefony půjčovat, kdyby se na jejich účet mluvilo moc škaredě.
V tomhle byl vždy výjimečný TopGear. Tam když něco u auta nebo automobilky stálo za prd, tak řekli, že to stojí zaprd. Viz. Poměrně známá aféra s Ferrari, které jim řeklo, že jim už nebudou půjčovat auta a prikázali majitelům Ferrari, že jim taky nesmí svá auta půjčit pod vyhruzkou, že už jim žádné další nové už neprodají.
Kdyby to takhle fungovalo i u médií ohledně telefonů, tak dneska neplatíme za vlajky skoro 2x tolik co před 5 lety, Xiaomi si nedovolí meziročně nastřelit cenu o 100% a Samsung si nedovolí nám tady vozit Exynosy za cenu Snapdragonu, aby sám potom na jednom modelu S20 FE přiznal, že každého kdo si koupil jeho klasickou S nebo Note vlajku s Exynosem natáhl o 5000 korun, protože u těchto modelů "Zapoměl" o oněch 5000 oproti trhům se Snapem slevit.
A tak se to vesele povezeme dal na vlně Procesoru exynos. Ač to letos není takový průser jako loni, tak stejně...

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor