Samsung získal 43 inovačních cen CES 2022. Porotu zaujalo skládací véčko, 200Mpx foťák i sluchátka Buds2

Samsung získal od asociace CTA (Consumer Technology Association) hned 43 cen s označením CES 2022 Innovation Awards, které se týkají produktového designu a zařízení jako takových. CTA ohodnotila elektroniku v celé řadě kategorií, pro nás je však relevantní jen část hodnocených produktů. 

Z čistě mobilních zařízení byl oceněn Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition, zejména díky vlastnostem základního skládacího modelu, který byl doplněn o 49 možností customizace barevných krytů. Skládací véčko se navíc stalo absolutním vítězem v kategoriích Digitální fotografie a Mobilní zařízení a příslušenství.

Mezi další oceněná zařízení patří skládací Galaxy Z Fold3, a to kvůli zvýšené odolnosti, poddisplejové selfie, odolnosti IPx8 a dotykovému peru S Pen. U hodinek Galaxy Watch4 zaujal nový snímač BioActive, který měří okysličení krve, srdeční tep a tělesný tuk. Nečekaně se ocenění dočkala i pětice modelů letošní řady Galaxy A, zejména díky zvýšené odolnosti IP67, podpoře 5G a 120Hz displejích.

Porota dále vyzdvihla i 200Mpx fotočip ISOCELL HP1, vylepšený lokátor SmartTag+ s UWB či nová zcela bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2. Faktické udílení cen týkajících se, nejen mobilních zařízení, ale také oblasti spotřební elektroniky, počítačů a domácích spotřebičů, proběhne na lednovém veletrhu CES 2022 v Las Vegas.

Představení Samsung Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition:

Zdroj Samsung News

Váš názor Další článek: Vodafone rozšiřuje 5G síť, už má pokrytou polovinu populace. Pomohlo vypnutí 3G

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , , , , , Samsung Galaxy A32 5G, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A52 5G, Samsung Galaxy A52s 5G, Samsung Galaxy A72, Samsung Galaxy Z Flip3 5G, Samsung Galaxy Z Flip3 5G 256GB, Samsung Galaxy Z Fold3 5G, Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512GB, CTA,