One UI 4 je připraveno. Podívejte se, co nového s ním bude umět váš Samsung

Oživeno 27. října 2021:

Samsung na vývojářské konferenci SDC21 konečně oficiálně představil plnou verzi uživatelské nadstavby One UI 4, kterou používá napříč svým mobilním portfoliem. Po vzoru Androidu 12, z nějž One UI 4 vychází, nabídne uživatelům větší možnost přizpůsobení a personalizace při zachování vysokého standardu soukromí a zabezpečení.

Na vývojářské konferenci se prostředí prezentovalo zejména v souvislosti se skládacími zařízeními Galaxy Z Fold3 a Z Flip3, která mohou díky konstrukci displeje využívat některé specifické funkce, například režim Flex nebo Multi-Active Window.

Prostředí působí graficky jednotnějším dojmem, z Androidu 12 se „propsala“ možnost nastavit barevná schémata skrz celé prostředí. Widgety získaly jednotný tvar se zaoblenými rohy a několik přednastavených velikostí, působí tak mnohem uceleněji. Nová je funkce doporučování widgetů. Vylepšení je mnoho, Samsung některé z nich prezentuje na videu.

Designové a funkční novinky One UI 4 a zabezpečení:

Ukázky přizpůsobení prostředí a spolupráce s dalšími zařízeními:

Diskuze (16) Další článek: OnePlus 8 obdržel zpackanou aktualizaci. Přestanou po ní fungovat bezkontaktní platby Google Pay

Témata článku: Samsung, , , , , , , , Německo, RAM Plus, Schéma, Jižní Korea, Uživatel smartphonů, Betaverze, Velká Británie, Beta, Samsun, Česká republika, Polsko,