Samsung v ČR aktualizuje loňský Galaxy Tab S4 na Android 9 s nadstavbou One UI

Samsung pokračuje s aktualizacemi na Android Pie, a tentokrát se na řadu dostal tablet Galaxy Tab S4. Aktualizační balíček T835XXU2BSD1 se v ČR v současné době dostává do LTE varianty tabletu pořízené u T-Mobilu, modely od dalších operátorů a z volného trhu na update ještě čekají, stejně jako Wi-Fi verze tabletu.

Aktualizace pro Galaxy Tab S4 od T-Mobilu byla vydána 8. května a její součástí je i březnová aktualizace zabezpečení. Update přináší spoustu novinek, takže je dobře, že k ní Samsung přidává i detailní seznam změn. Ten si můžete pročíst zde. Mezi ty nejvýznamnější změny patří přítomnost nadstavby OneUI 1.1, vzhled prostředí je tak stejný jako v případě letošního tabletu Galaxy Tab S5e.

Redakční představení tabletu Galaxy Tab S4:

 

Aktualizace tabletu jinak přináší podobné novinky, jako u smartphonů. Těšit se tak můžete např. na systémový noční režim, vylepšený Always On displej, přepracované Natavení, na novou generaci asistenta Bixby a na spoustu softwarových detailů. Galaxy Tab S4 podporuje pero S Pen i režim DeX, na který se přepnete přímo v tabletu. A to bez připojení externího monitoru či dalších periferií. Recenzi tabletu Galaxy Tab S4 si můžete přečíst zde.

Diskuze (1) Další článek: Nokia 8110 4G je zase o něco chytřejší. Nově podporuje i komunikační aplikaci WhatsApp

Témata článku: Samsung, Android, Galaxy, Tablety, Aktualizace softwaru, One UI, Bixby, Stylus, Update, DeX, Wi-Fi, Pie, Tmavý režim, Samsung Galaxy Tab S4, Samsun, Aktualizace, Verze tabletu, Česká republika, TMZ, OneUI, Android Pius, Always on displej, Tab S, Galaxy Tab S, Telefony s Androidem na Heureka.cz