Samsung v Česku aktualizuje řadu Galaxy S20 na grafickou nadstavbu One UI 3.1

Samsung v Česku odstartoval aktualizace starších smartphonů na Android 11 s grafickou nadstavbou One UI 3.1. Mezi první telefony, které se mohou těšit na příval funkcí, které se objevily poprvé v řadě Galaxy S21, patří loňské „es dvacítky“. Aktualizační balíček XXU6DUB5 má velikost okolo 1,2 GB, a jeho stažení se vám nabídne samo, popř. můžete aktualizaci vyhledat přes Nastavení - Aktaulizace softwaru - Stáhnout a nainstalovat.

Aktualizaci jsme si již vyzkoušeli u Galaxy S20 Ultra, a můžeme tak potvrdil hned několik novinek. Filtr modrého světla byl v nastavení displeje nahrazen za režim Pohodlí pro oči, v nastavení se objevuje i mód, který vám umožní pokračovat s aplikacemi na tabletu tam, kde jste na smartphonu skončili. Mezi podporované apky v současné době patří Samsung Notes a Samsung Internet. Ve fotoaparátu lze měnit rozlišení videí přímo z bočních zástupců, fotoeditor se nově naučil mazat objekty. Stačí tuto experimentální funkci aktivovat v nastavení. Další drobné novinky shrnuje seznam změn na konci článku.


Oživeno 26.2. 8:00 - Do Česka se postupně dostávají updaty na One UI 3.1 i u dalších modelů. Na našem území již byla také aktualizována řada Galaxy Note20 a skládací Galaxy Z Fold2 a Galaxy Z Flip. Aktualizace se brzy dostane i na předloňské řady Galaxy Note 10+, Galaxy S10 a brzy se objeví i u první generace Galaxy Fold.

Redakční představení Samsungu Galaxy S20:

Kompletní changlog updatu na One UI 3.1:

Kalendář

 • Získejte datum a adresu z názvu události a doporučte automatickou registraci.
 • Přijímejte oznámení ze zařízení SmartThings, která mají rovněž specifikovaná oznámení plánu.

Fotoaparát

 • Výkon aplikace Fotoaparát byl vylepšen

Displej

 • Byla přidána funkce Pohodlí pro oči.
 • Barevná teplota obrazovky se automaticky přizpůsobuje denní době.

Automatický přepínač sluchátek (Auto Switch)

 • Podpora automatického přepínače slucházek mezi telefonem a tabletem Galaxy.

Připomenutí

 • Získejte datum a adresu z připomenutí a doporučte automatickou registraci a připomeňte důležité informace podle situace.

Share Sheet

 • Nyní je možné chránit vaše soukromí odstraněním informací o poloze dříve pořízených fotografií před jejich sdílením nebo zveřejněním na sociálních médiích.

Sociální platformy

 • Synchronizujte platné odkazy vytvořené na zařízeních se stejným registrovaným účtem Samsung account.
 • Bylo zjednodušeno používání služeb sociálních médií. Je možné sdílet profily, fotografie, poznámky, plány a další položky s přáteli jednoduše přihlášením k účtu Samsung account.

Editor fotografií

 • Do Labs v Editoru fot. byla přidána funkce Mazání objektů.
 • Pomocí funkce Mazání objektů můžete z fotografie vymazat objekt, který chcete.   
Diskuze (9) Další článek: Asus ROG Phone 5. Premiéru ještě neměl, ale prý má nejlepší zvuk ze všech mobilů

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S20+, Pohodlí pro oči, Příval, Aplikace, Mazání objektů, Auto Switch, Samsung Notes, Česká republika, Editor, Samsun, Nastavení, Grafická nadstavba,