Samsung tento týden spustil 24hodinový provoz kontaktního centra podpory

Samsung tento týden spustil 24hodinový provoz kontaktního centra podpory

Již od pondělí 17. června prodloužil Samsung pracovní dobu svého kontaktního centra podpory, ovšem veřejnosti to dal vědět až dnes prostřednictvím tiskové zprávy. Služba nese název 24/7, pracovníci podpory jsou tedy nově k dispozici 24 hodin sedm dní v týdnů, takže je můžete kontaktovat, kdykoliv budete potřebovat. S operátory kontaktního centra můžete probrat případné problémy nebo položit jakýkoliv dotaz týkající se smartphonů, tabletů či nositelností od Samsungu. 

„Jsme přesvědčeni, že rozšířená podpora se u zákazníků osvědčí, protože radu, jak postupovat při neočekávané situaci můžeme potřebovat opravdu kdykoli a kdekoli. Naši specialisté jsou připraveni pomoci v každém případě,“ říká Jan Procházka, ředitel zákaznických služeb společnosti Samsung. Bezplatné telefonní číslo, na kterém budou operátoři Samsungu neustále k dispozici, je 800 726 786, stejné číslo poslouží i pro kontaktování přes aplikaci WhatsApp.

Představení prémiového servisu Moje Galaxy:

Diskuze (1) Další článek: Motorola One Pro bude mít rovnou čtyři fotoaparáty na zádech a čtečku v displeji

Témata článku: Samsung, Smartphony, Tablety, Galaxy, Nositelnosti, WhatsApp, Infolinka, Zákaznický servis, Podpora, Mé Galaxy, Kontaktní centrum, Centrum, Cent, Jan Procházka, Centrum podpory, Podpor, Operátor, ProvozUrčitě si přečtěte

Googlu se nelíbí agresivní ukončování aplikací na pozadí, posvítí si na výrobce
Karel Kilián
GoogleMobilní aplikaceAndroid
T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze