Samsung spouští říjnový cashback. U vybraných modelů vám vrátí až 4 tisíce

Samsung včera odstartoval říjnový cashback, v rámci něhož můžete po zakoupení vybraných smartphonů, tabletů a chytrých hodinek získat zpět až čtyři tisíce. Stačí si níže uvedená zařízení koupit na webu Samsungu, ve značkových prodejnách nebo u vybraných prodejců elektroniky, a následně je zaregistrovat na stránkách Samsungu. K detailům telefonu je třeba přidat i kopii účtenky. Samsung vám následně níže uvedenou sumu vrátí zpět na váš bankovní účet. Cashback nabídka platí maximálně pro dva produkty na osobu.

Ceny všech produktů zařazených do akce po započtení cashbacku:

U modelů Galaxy S20+, Galaxy A51, Tab A 10.1 a Tab S6 platí akce pro LTE i 5G varianty, v tabulce uvádíme ceny LTE verzí. V případě hodinek platí akce na Bluetooth i LTE varianty (až na 42mm Galaxy Watch), v tabulce najdete ceny platné pro Bluetooth verze hodinek. Seznam vybraných prodejců, přesné varianty zařízení zapojených do akce včetně počtu vyhrazených kusů a kompletní pravidla, si můžete prostudovat zde. Akce platí do vyprodání zásob nebo do 25. října.

Redakční představení Samsungu Galaxy A51:

Diskuze (8) Další článek: Jste Covid-19 pozitivní a chcete kód do eRoušky? Napište si o něho

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , , Samsung Galaxy A41, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A71, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019), Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Vybraný model, Samsun, Model,