Samsung spouští evropskou iniciativu zaměřenou na trénink videoher. Rady pro hráče se objeví na webu i YouTube

Samsung připravil inovativní tréninkový program pro hráče všech typů a úrovní, kteří tak budou moci výrazně vylepšit své herní dovednosti.

Samsung posílí své zaměření na hráče nejen mobilních her. Spouští herní portál s názvem Hrajte podle sebe, který společně globálním kanálem Samsungu na YouTube nabídne uživatelům odborné rady a podporu ze strany profesionálních hráčů i vývojářů.

K dispozici bude interaktivní výcvik přímo v herním prostředí, video workshopy a návody a spousta herního obsahu, v němž si svůj prostor pro zlepšení vybere každý. Účastníci si budou moci rovněž prohlédnout nejnovější produkty a herní technologie z dílny Samsungu. Součástí platformy v sekci Level Up Gamer Training budou praktické návody, tipy a tajné nápovědy.

Klepněte pro větší obrázek

Platforma se hodí pro sváteční i náročné hráče, ať už používají mobilní zařízení, počítač nebo konzoli. „Samsung chce uživatelům pomoci, aby si mohli hraní vychutnat opravdu naplno. Díky platformě Gamer Training se hráči všeho druhu z celé Evropy mohou zlepšovat a maximálně si své vášně užívat,“ prohlásil Benjamin Braun, ředitel marketingu v Samsung Europe.

 „Jsme rádi, že s námi spolupracují špičkoví trenéři a vývojáři, například Randolph. S radostí jsme také v rámci této iniciativy navázali spolupráci s firmou Activision Blizzard, s níž sdílíme společnou vizi, jak podporovat novou generaci ambiciózních hráčů. Díky iniciativě Hrajte podle sebe se v herním světě může cítit doma skutečně každý a každý si také dokáže vybrat techniku, která je jeho hráčskému naturelu nejbližší. Hraní se tak stane ještě důležitější součástí evropské kultury.“

Známí hráči, kteří se zapojili do iniciativy:

  • QueenE: Šikovná a zábavná expertka na Overwatch 2. Pochází ze Švédska, ale žije v Británii a získala si popularitu díky zasvěceným komentářům a chytrým radám. Trénovala švédskou reprezentaci na mistrovství světa v Overwatch v roce 2018, v ženské kategorii získala bronzovou medaili na IeSF World Championship StarCraft
  • AnnacakeLIVE: Populární a nadšená streamerka na kanálu Twitch. Diváci mají rádi její bezprostřední povahu i skvělé schopnosti v Diablu. V současnosti žije v německém Frankfurtu.
  • LittleMoTAC: Aktivní streamerka hry Overwatch 2, angažuje se v záležitostech diverzity a inkluze, aktivistka za lepší zastoupení různých skupin hráčů.
  • Rage Darling: Charismatická vývojářka World of Warcraft. Nechybí jí vášeň, znalosti ani inkluzivní pozitivní přístup, dokáže diváky doslova vtáhnout do děje.

Zdroj: Samsung

Stránky vedle herních tipů doporučí také optimální hráčskou výbavu. V sekci s hardwarem najdou zájemci vše od herních televizorů, přes monitory, smartphony, až po komponenty pro stavbu vlastního specializovaného počítače s nejlepšími grafickými kartami a SSD disky na současném trhu.

Váš názor Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: Školní plánovač, pořadač receptů a 3D skener objektů

Témata článku: Samsung, , , , , Videohra, Iniciativa, Evropa, Rada, Herní dovednost, Diablo, Activision Blizzard, World of Warcraft, Švédsko, Velká Británie, Tréninkový program, Frank, Twitch, Trénink, Frankfurt,