Samsung spouští evropskou iniciativu zaměřenou na trénink videoher. Rady pro hráče se objeví na webu i YouTube

Samsung připravil inovativní tréninkový program pro hráče všech typů a úrovní, kteří tak budou moci výrazně vylepšit své herní dovednosti.

Samsung posílí své zaměření na hráče nejen mobilních her. Spouští herní portál s názvem Hrajte podle sebe, který společně globálním kanálem Samsungu na YouTube nabídne uživatelům odborné rady a podporu ze strany profesionálních hráčů i vývojářů.

K dispozici bude interaktivní výcvik přímo v herním prostředí, video workshopy a návody a spousta herního obsahu, v němž si svůj prostor pro zlepšení vybere každý. Účastníci si budou moci rovněž prohlédnout nejnovější produkty a herní technologie z dílny Samsungu. Součástí platformy v sekci Level Up Gamer Training budou praktické návody, tipy a tajné nápovědy.

Klepněte pro větší obrázek

Platforma se hodí pro sváteční i náročné hráče, ať už používají mobilní zařízení, počítač nebo konzoli. „Samsung chce uživatelům pomoci, aby si mohli hraní vychutnat opravdu naplno. Díky platformě Gamer Training se hráči všeho druhu z celé Evropy mohou zlepšovat a maximálně si své vášně užívat,“ prohlásil Benjamin Braun, ředitel marketingu v Samsung Europe.

 „Jsme rádi, že s námi spolupracují špičkoví trenéři a vývojáři, například Randolph. S radostí jsme také v rámci této iniciativy navázali spolupráci s firmou Activision Blizzard, s níž sdílíme společnou vizi, jak podporovat novou generaci ambiciózních hráčů. Díky iniciativě Hrajte podle sebe se v herním světě může cítit doma skutečně každý a každý si také dokáže vybrat techniku, která je jeho hráčskému naturelu nejbližší. Hraní se tak stane ještě důležitější součástí evropské kultury.“

Známí hráči, kteří se zapojili do iniciativy:

  • QueenE: Šikovná a zábavná expertka na Overwatch 2. Pochází ze Švédska, ale žije v Británii a získala si popularitu díky zasvěceným komentářům a chytrým radám. Trénovala švédskou reprezentaci na mistrovství světa v Overwatch v roce 2018, v ženské kategorii získala bronzovou medaili na IeSF World Championship StarCraft
  • AnnacakeLIVE: Populární a nadšená streamerka na kanálu Twitch. Diváci mají rádi její bezprostřední povahu i skvělé schopnosti v Diablu. V současnosti žije v německém Frankfurtu.
  • LittleMoTAC: Aktivní streamerka hry Overwatch 2, angažuje se v záležitostech diverzity a inkluze, aktivistka za lepší zastoupení různých skupin hráčů.
  • Rage Darling: Charismatická vývojářka World of Warcraft. Nechybí jí vášeň, znalosti ani inkluzivní pozitivní přístup, dokáže diváky doslova vtáhnout do děje.

Zdroj: Samsung

Stránky vedle herních tipů doporučí také optimální hráčskou výbavu. V sekci s hardwarem najdou zájemci vše od herních televizorů, přes monitory, smartphony, až po komponenty pro stavbu vlastního specializovaného počítače s nejlepšími grafickými kartami a SSD disky na současném trhu.

Váš názor Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: Školní plánovač, pořadač receptů a 3D skener objektů

Témata článku: Samsung, Mobilní hry, Herní mobily, YouTube, SSD, Rada, Švédsko, Activision Blizzard, Tréninkový program, Frankfurt, Trénink, Iniciativa, World of Warcraft, Videohra, Evropa, Velká Británie, Twitch, Diablo, Herní dovednost, Pevné SSD disky na Heureka.cz