Samsung Smart Keyboard Trio 500. Kompaktní QWERTY k mobilu a tabletu

Názory k článku

avatar
27. 04. 2021 13:39

Funguje to však pouze u Androidů s nadstavbou One UI 3.1. Po aktualizaci na One UI 3.2 muzete klavesnici ulozit na pudu k DeXu a dalsim podobnym pi.covinam.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Mises  |  27. 04. 2021 14:33

Vlastně nevím, k čemu to je. Na daily pracovní klávesnici nepohodlné, na přenosnou cestovní moc neskladné.Na pracovní klávesnici, kterou chci mít na pracovním stole a celý den na ní pracovat, to je nepohodlné, malé, neergonomické.
Na to mám klávesnici Logitech Ergo K860 a myš Logitech MX Master 3 - ty umožňují spárovat přes BT až 3 zařízení a jednoduše se mezi nimi přepínat. Takže když mám na stole 43'' 4K displej od desktopu a k tomu 15'' FHD (přenosný displej, který někdy používám s ultrabookem, někdy s telefonem), který mám propojen s USB-C replikátorem, ke kterému mám připojen telefon v DesktopMódu, tak prostě před sebou mám 2 monitory, na každém jiný systém (Win10 a AndroidDesktop) a Logitech klávesnici a myš mezi nimi přepínám.NAOPAK na cesty je zase tato Samsung klávesnice moc velká a neskladná. Pro tyto účely mám malou SKLÁDACÍ bluetooth klávesnici s integrovaným touchpadem. Po složení je velká cca jako telefon (jen tlustší), takže se v pohodě vejde i do mošny či ledvinky. A USB-C - HDMI replikátor se tam vejde také, ten je tak třetinový oproti velikosti telefonu. Takže se prostě do ledviny (vedle peněženky, klíčů, ...) vejde vše potřebné na skoro plnohodnotné Android "PC":
- Telefon
- Skládací BT klávesnice s touchpadem
- Mini USB-C replikátor s 2x plným USB, HDMI a čtečkou karetStačí už jen monitor či LCD televize - která je na každém hotelovém pokoji, na chatě, na návštěvě, ....

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor