Samsung Smart Keyboard Trio 500. Kompaktní QWERTY k mobilu a tabletu

Samsung oficiální cestou přestavil klávesnici Smart Keyboard Trio 500, která před několika dny unikla na veřejnost. Jedná se o kompaktní, tenkou a lehkou Bluetooth 5.0 klávesnici, kterou připojíte k mobilu, tabletu nebo k počítači...vlastně ke všem těmto zařízením najednou! Rychlé přepínání mezi zařízeními zajišťují samostatná tlačítka (F7, F8 a F9).

Každému z připojených zařízení můžete na klávesy F1, F2 a F3 namapovat rychlé spuštění libovolné aplikace. Funguje to však pouze u Androidů s nadstavbou One UI 3.1, na desktopových Windows 10 nepochodíte. U smartphonů a tabletů se může hodit i tlačítko pro rychlou aktivaci režimu DeX. Bluetooth klávesnice od Samsungu nabízí tlačítka, která mají podobnou velikost jako klasické počítačové klávesnice, musíte však počítat s kompaktnější podobou kurzorových šipek. 

Ukázka bezdrátového režimu DeX:

Při pohledu z bočního profilu je vidět, že klávesnice s rozměry 280 × 147 × 15,4 mm a hmotností 412 gramů je lehce nakloněna směrem kupředu, na levém boku je připraveno zapínací tlačítko. Na tiskových fotografiích je vidět layout QWERTY, takže zatím nevíme, zda se do Česka dostane regionální verze klávesnice, která by v řádku s čísly nabídla i české znaky s diakritikou. V Evropě se začne klávesnice prodávat začátkem května v černé a bílé barevné variantě. Koncová cena zatím není známá.

Zdroj Samsung News

Diskuze (5) Další článek: Xiaomi brzy představí první 200MPx smartphone. Fotočip dodá Samsung

Témata článku: Samsung, Android, Windows, Příslušenství, Bluetooth, QWERTY, Klávesnice, One UI 3.1, One UI, Samsung News, Zařízení, Mobil, Tlačítko, Evropa, Česká republikaUrčitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 9

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny