Samsung potvrdil specifikace sluchátek Buds Live. Ve hře je ANC i detekce pádů

Když se daří, tak se daří. Poslední týdny doslova nabité informačními úniky týkajícími se mobilních produktů od Samsungu, nemají na svědomí jen externí subjekty ale také sám jihokorejský výrobce. První tiskovou fotku Galaxy Note20 Ultra měla na svědomí ukrajinská pobočka Samsungu, dnes vám zase můžeme potvrdit název připravovaných sluchátek Galaxy Buds Live i některé jejich funkce. Samsung totiž s předstihem umístil na Google Play aplikaci Galaxy Buds Live Plugin.

Tento plugin pro aplikaci Galaxy Wearable sice zatím nelze stáhnout, na čtyřech screenshotech se však dozvíme vše podstatné. Screeny v prvé řadě potvrzují podporu aktivní redukce šumu (ANC), takže budou moci Galaxy Buds Live konkurovat sluchátkům AirPods Pro. Každá z „fazolek“ bude mít navíc z vnější strany touchpad. Na stisk a podržení prstu půjde nastavit vybraná akce, např. pozastavení hudby nebo aktivace ANC. 

V mobilní aplikaci si dále nastavíte ekvalizér, umožníte hlasové předčítání příchozích notifikací nebo můžete sluchátka na dálku vyhledat. V uživatelském manuálu se dočtete, že zvuková kvalita bude hodně záležet na tom, jak přesně si sluchátka nasadíte. Správné vložní sluchátek bude indikovat dobře slyšitelný zvuk, pokud vám přijde některé ze sluchátek slabší nebo dokonce nebude zdánlivě hrát, bude třeba pozici „fazolky“ nepatrně upravit.

Hodinky budou dále podporovat měření EKG a detekci pádů. Pokud někde spadnete, hodinky budou minutu zvonit. A pokud na zvuk nebudete reagovat, bude vašim nouzovým kontaktům zaslána informace o vaší aktuální pozici včetně pětisekundové zvukové nahrávky. Hodinky Galaxy Watch 3 budou mít reproduktor, takže si s nimi zavoláte i ze zápěstí. Do hry přijdou i nová gesta, sevřením a následným natažením dlaně přijmete hovor, zatřepáním zápěstí hovor automaticky odmítnete. Hodinky budou spolu s dalšími produkty představeny 5. srpna v online streamu na YouTube.

Zdroj Google Play, XDA

Diskuze (2) Další článek: Vstupte do světa obživlých dinosaurů. Ve virtuální realitě v obchodním centru

Témata článku: Samsung, Aplikace, Google Play, Galaxy, Bluetooth, Galaxy Watch, Specifikace, Bezdrátová sluchátka, Galaxy Buds Live, ANC, YouTube, Aktivní potlačení hluku, Zcela bezdrátová sluchátka, Buds Live, Fazolka, Fazole, Galaxy Wearable, XDA, Africký národní kongres, Sluchátko, DetekceUrčitě si přečtěte

Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety