Samsung v Praze oslavuje olympiádu. Vyzkoušejte si sporty a zahrajte si o ceny

Samsung současně se včerejším zahájením olympiády v Tokiu otevřel v pražském areálu Olymp Samsung Experience Zónu. Až do 8. srpna si zde budou moci návštěvníci vychutnat autentickou atmosféru olympijského parku, který je uzpůsoben pro děti i dospělé. Můžete se prolézt po opičí dráze, boulderovat na lezecké stěně nebo si třeba vyzkoušet simulátor jízdy na kajaku.

V relaxační zóně si budete moci otestovat nejnovější zařízení Galaxy od Samsungu, který je jedním z hlavních partnerů probíhající XXXII. olympiády. Po absolvování sportovních aktivit si navíc můžete zasoutěžit o věcné produkty od Samsungu. Areál Olymp v Praze 7 je otevřen od neděle do čtvrtka v čase od 9:00 do 19:00, od pátku do soboty se areál uzavírá o hodinu později. Před vstupem do areálu Olymp se musíte prokázat bezinfekčností (mimo dětí do šesti let), popř. se můžete před vstupem přímo na místě nechat otestovat. Více informací najdete na webových stránkách festivalu.

Vizualizace Samsung Experience Zóny v areálu Olymp:

Váš názor Další článek: Cyklopočítač Garmin Edge 830: Tipy a zkušenosti z dlouhodobého používání

Témata článku: Samsung, Smartphony, Galaxy, Ostatní, Sport, Praha, Showroom, Festival, Zóna, Areál, Olympiáda, Olympijský park, Olymp, Tokio
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Vývojáře Apex Legends propustili kvůli nevhodným komentářům z roku 2007
Michal Maliarov
Apex LegendsBattle RoyaleByznys
Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 - převlečená jednička | Recenze

Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 - převlečená jednička | Recenze

Na tuhle taktickou akci asi moc hráčů nečeká, přesto ji však nemůžeme úplně ignorovat. Přináší druhý díl výraznější posun?

Ladislav Novák
FPSRecenze
Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

** Americká armáda poprvé úspěšně otestovala likvidaci hejna dronů vzdušným prostředkem, který nezahrnoval kinetický útok ** Proti hejnu 10 dronů byly použity malé tryskové drony Coyote Block 3 společnosti Raytheon ** Ty byly vybaveny systémem pro elektronický boj nebo nějakou energetickou zbraní

Stanislav Mihulka
ArmádaUSADrony
Automatika i spousta ruční práce. Jak ČT vylepšovala obraz Chalupářů?
Lukáš Václavík
TelevizeVideoHudba, filmy, seriály