Samsung obléká skládací Galaxy Z Flip do nalepovacích skinů. Na výběr jich je 11

Samsung v Jižní Koreji přišel se zajímavou službou, která míří na nové i stávající majitele skládacího véčka Galaxy Z Flip. Jedná se o službu Z Flip Custom Skin, ve které si na skládací véčko můžete nechat přidat vybraný nalepovací skin. Ten se aplikuje přímo na skleněné plochy, takže můžete počítat s tím, že je nepoškrábete, navíc na skinu nejsou tolik vidět otisky prstů a nečistoty. A tím největším přínosem je personalizace zařízení, které může vypadat trochu jinak, a to podle (alespoň částečně) vašich představ.

V současné době sice nelze navrhnout design skinu úplně od píky, i tak ale mají uživatelé vcelku velké manévrovací možnosti. V základu jsou na výběr čtyři barvy (zelená, modrá. červená a matná průhledná), čtyři vzory (geometrický, Black Watch, tečkový a mřížka) a tři postavičky (medvěd Gompyo, Spider-Man a Kakao Niniz). Ve spojitosti s barvou véčka můžete docílit dost zajímavých vizuálních výstupů, na které se můžete podívat v naší galerii. Služba je poskytována zdarma za kupóny, které uživatelé získají v aplikaci Samsung Members. Služba však bohužel funguje pouze v Jižní Koreji.

Redakční představení skládacího véčka Galaxy Z Flip:

Zdroj Zflipcustomskin

Diskuze (2) Další článek: Nová aplikace Photoshop Camera: Velké jméno ve službách běžných uživatelů

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , Samsung Galaxy Z Flip, Samsun, Kakao, Jižní Korea, Samsung Members, Výběr, Spider-Man, Medvěd, F +,