Samsung nabízí výkupní bonus při pořízení Galaxy S24 a Galaxy Tab S9. Platí jen do konce června

  • Samsung nabízí výkupní bonus při koupi Galaxy S24 a Galaxy Tab S9
  • Dle modelu získáte až čtyři tisíce korun
  • A samozřejmě finance z odprodeje svého stávajícího zařízení

Samsung nabízí zvýhodněnou koupi vybraných smartphonů a tabletů s podporou umělé inteligence Galaxy AI, a to díky výkupu s bonusem. Akce platí při pořízení telefonu řady Galaxy S24 či tabletu z řady Galaxy Tab S9, a to do 30, června.

Klepněte pro větší obrázek
Červnová akce od Samsungu nabízí výkupní bonus při pořízení novinky z řady Galaxy S24 a Galaxy Tab S9, a to až v hodnotě čtyř tisíc korun

V případě nákupu Galaxy S24, Galaxy S24+ nebo Galaxy S24 Ultra získáte výkupní bonus v hodnotě 3 tisíc korun, v případě tabletů Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ a Galaxy Tab S9 Ultra je výkupní bonus rovné čtyři tisíce. Tato částka se připočte k výkupní ceně zařízení, které odprodáváte. A toto zařízení je nutné předběžně zaregistrovat na tomto webu. Samotná výkupní cena se skládá z ceny dle aktuální situace na trhu a z výkupní kategorie A až D, tj. dle stavu vykupovaného telefonu.

Odkup starého zařízení a nárok na bonus:

  1.  Je třeba zakoupit nový telefon řady Galaxy S24 nebo tablet řady Galaxy Tab S9 (do 30. června 2024)
  2. Na novysamsung.cz je nutné si do 30. června vytvořit registraci do kampaně na odkup starého zařízení
  3. starý telefon nebo tablet následně pošlete bezplatně kurýrem nebo využijte jedno z mnoha podacích míst.
  4. Výkupní částka bude vyplacena po dokončení kontroly starého telefonu. Bonus bude vyplacen po jeho potvrzení ze strany uživatele v aplikaci Samsung Members v novém telefonu, a to v sekci Výhody.

Pozn.: Pokud se rozhodnete k nákupu ve značkové prodejně Samsung nebo Mobil Pohotovost, výkup včetně udělení bonusu proběhne přímo na místě v okamžiku nákupu. Tedy bez registrace a časové prodlevy.

Mít telefon s umělou inteligencí, který můžete mít všude s sebou, je zážitek. Díky převratným funkcím pomůže v nouzi, vyhledá nemožné, pomůže s překladem nebo výrazně vylepší fotografie a videa.

Uživatelé si můžou Galaxy AI vyzkoušet i na starších zařízeních (Android a iOS), než se rozhodnou pro nejnovější smartphone Samsung. Stačí, aby si stáhli aplikaci Try Galaxy a vyzkoušeli nejnovější funkce řady Galaxy S24 a simulaci uživatelského rozhraní One UI 6.1. Krátká demonstrační videa jim ukážou, co všechno pokročilá AI umí, například funkce simultánní překlad, poznámkový asistent, textový asistent psaní a chatování, funkci Circle to Search od společnosti Google, generativní úpravy a další funkce.

Diskuze (14) Další článek: Nejlepší doplňky z Ikea a Lidlu pro mobily a tablety. Přijdou na pár korun

Témata článku: Samsung, , , , , , , , , , , Výhoda, Samsung Members, Pořízení, Try Galaxy, Finance, Zařízení, Circle ten Search, Telefon,