Samsung nabízí speciální edici skládacího véčka, sluchátek a hodinek. Jsou ozdobeny krystaly Swarovski

  • Samsung nabízí v Německu zajímavou speciální edici
  • V jedné krabičce dostanete Z Flip5, Watch6 a sluchátka Buds2 Pro
  • Na pásku, krytu a pouzdru jsou vidět krystaly Swarovski

Samsung u našich západních sousedů nabízí speciální edici skládacího véčka Galaxy Z Flip5. V základní krabičce mimo telefonu najdete i hodinky Galaxy Watch6 (nebo variantu Classic) a sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Všechny produkty jsou však ozdobeny krystaly Swarovski, které přidávají na exkluzivitě.

Samsung na speciální edici spolupracoval s globální lifestylovou značkou Highsnobiety. V základní krabici se nachází tři nijak neupravené běžně dostupné modely, tj. Galaxy Z Flip5, Galaxy Buds2 Pro a Galaxy Watch6. Krystaly jsou až součástí přibaleného příslušenství. U véčka se tak bavíme o speciálním krytu, který má celá záda pokrytá krystaly. To stejně platí i pro zcela bezdrátová sluchátka, tentokrát však o části, která kryje vrchní část přenosného pouzdra. U hodinek je jimi zase vyzdobena většina přibaleného řemínku.

Klepněte pro větší obrázek
Takto vypadá speciální edice Z Flip5, Galaxy Watch6 a Galaxy Buds2 Pro, které jsou pokryté krystaly Swarovski

Na stránkách německého e-shopu je možné tuto speciální nabídku konfigurovat, mj. je možné vybrat si barvy jednotlivých produktů i konkrétní model hodinek. V případě 40mm Galaxy Watch6 Bluetooth se dostáváme na cenu 1 687 EUR (41 tisíc Kč), v případě Galaxy Watch6 Classic LTE se cena vyšplhá na 1 867 EUR (45 500 Kč). Tato speciální edice je však zatím bohužel dostupná jen v Německu, o dostupnosti v dalších zemích se v tuto chvíli nehovoří.

Představení letošních skládaček od Samsungu:

Zdroj Samsung.de

Diskuze (1) Další článek: Vivo představilo novou verzi prostředí Funtouch OS 14. Bude plynulejší a umožní lepší práci s okny

Témata článku: Samsung, , , , , , , , Samsung Galaxy Z Flip5, Samsung Galaxy Z Flip5 512GB, Edice, Pouzdro, Speciální edice, Swarovský, Krystal, Sluchátko,