Samsung na veletrhu MWC ukáže, kterým směrem se posune platforma Wear OS

Na přelomu června a července nás, po roční odmlce, čeká odložený veletrh MWC 2021, který se uskuteční v Barceloně. A to i přesto, že se spousta velkých hráčů rozhodla z fyzické účasti na veletrhu odhlásit. Samsung, stejně jako řada dalších značek, však bude přítomen alespoň ve virtuální podobě, a formou videopřenosu představí některé své novinky. Konkrétně na Keynote plánované na 28. června má Samsung ukázat novinky z oblasti Galaxy ekosystému, chytrých hodinek a bezpečnosti.

A to neznamená nic jiného, než to, že nám Samsung odhalí, kterým směrem se posune hodinková platforma Wear OS, resp. ukáže, jak moc se nová verze operačního systému pro chytré hodinky liší od dlouhodobě používané platformy Tizen. Vyloučena není ani malá ochutnávka budoucích hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Active, které však mají být představeny až v průběhu léta po boku nových skládaček. První změny v platformě Wear OS nakousl Google již na nedávné konferenci Google I/O.

Představení nové verze Wear OS na Google I/O 2021:

Zdroj mwcbarcelona

Váš názor Další článek: T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Wear OS, Hodinky, Galaxy Watch, MWC, Barcelona, Tizen, Keynote, Operační systém, Platforma, Směr, VeletrhUrčitě si přečtěte

T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 17

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze