Samsung mění známé zvonění Over The Horizon. Letošní verzi skoro nepoznáte

  • Samsungy řady Galaxy používají známé zvonění Over the Horizon
  • Každý rok se tato melodie trochu proměňuje
  • Letos však byla přestavěna od základů. Jak se vám líbí?

Samsungy řady Galaxy jsou v posledních letech nesmazatelně spojeny s ikonickým vyzváněním „Over the Horizon“. To se sice za poslední roky sice vždy pomalu proměňovalo, každopádně vyzvánějící Samsung jste u každé z verzí této melodie bezpečně poznali. 

Pro rok 2022, a a si Samsung připravil speciální verzi tohoto vyzvánění, které si vzal pod patronát producent z Los Angeles, Kiefer Shackleford. Samsung chtěl vyzvánění oživit a současně chtěl, aby zvonění reflektovalo aktuální nálady ve světě. Ve skladbě se tak prolínají různé žánry, např. hip-hop nebo jazztronica. Vůbec poprvé ke skladbě vznikl i videoklip, který vytvořil Phil Beaudreau, umělec, který byl nominovaný na cenu Grammy. Téma videoklipu je jakýsi „Nový svět“, který reflektuje život po pandemii, která v posledních dvou letech zasáhla celý svět.

Poslechněte si vyzvánění Over the Horizon (verze z roku 2022):

Jak se vám nové vyzvánění líbí? Vyměníte jej za to stávající, které máte v telefonu řady Galaxy nebo jste konzervativní, a je pro vás nová verze zvonění až příliš vzdálena originálu?

Zdroj YouTube

Diskuze (8) Další článek: Uživatelé iPhonů častěji volí předplatné. Za služby zaplatí skoro třikrát víc než ti s Androidem

Témata článku: Samsung, , , , , Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy S22+, Samsun, Verze, Nová verze, Videoklip, Los Angeles, The Horizon, Melodie, Over The Horizon, Grammy Awards, Zvonění, Vyzvánění