Samsung láká na dárky. Kupte tablet či skládací telefon a chytré hodinky nebo sluchátka máte za 1 Kč

Samsung si na měsíc červen připravil oblíbenou nákupní akci 1 + 1. Týká se skládacího smartphonu Samsung Galaxy Z Flip4 a výkonného tabletu Samsung Galaxy Tab S8. Při nákupu těchto produktů získá kupující nositelnou elektroniku za symbolickou 1 Kč. Akce probíhá u oficiálních prodejců a na e-shopu Samsung.cz do 30. června 2023 nebo do vyprodání zásob.

Při nákupu skládacího smartphonu Samsung Galaxy Z Flip4 můžete konkrétně získat chytré hodinky Galaxy Watch5 40mm. Výrobce chce poukázat na propojenost zařízení v rámci ekosystému – v tomto případě například při fotografování využít skládací konstrukce telefonu, usadit jej do stabilizované polohy a záběr zkontrolovat v náhledovém okénku přímo na svém zápěstí. Poklepáním na hodinky lze pak snímek rovnou vyfotit.

Klepněte pro větší obrázek

Mimo to hodinky dokážou také sledovat spánkovou aktivitu, zaznamenat spánkové vzorce a nabídnout užitečné tipy, které povedou k efektivnějšímu odpočinku. Zaznamenávají kroky a spálené kalorie. Ze zdravotních funkcí můžeme jmenovat měření EKG, srdečního tepu a z optických senzorů odhadovaný tlak krve.

Klepněte pro větší obrázek

U tabletu Samsung Galaxy Tab S8 je zase vyzdvihován jeho herní potenciál, proto ho dal Samsung „do páru“ s bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds2 Pro. S tímto tabletem se před hráčem otevírá až 14,6" obrazovka (akce platí pro Tab S8, S8+ i S8 Ultra) se 120Hz obnovovací frekvencí. Pohlcující zážitek ze hry pomohou umocnit sluchátka s funkcí aktivního potlačení hluku (ANC) a inteligentní funkci prostorového zvuku 360 Audio.

Diskuze (5) Další článek: Vědci pracují na recyklovatelné baterii pro mobily. Měla by vydržet skoro deset let

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Slevy, Dárek, Akční nabídka, Bezdrátová sluchátka, Samsung Galaxy Z Flip4, Skládací smartphone, Sluchátko, Skládací telefon, Africký národní kongres, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz