Samsung k jakémukoliv modelu řady Galaxy S20 přibalí zdarma druhý telefon

Samsung dnes spustil prodejní akci, která se vztahuje k modelům řady Galaxy S20. Pokud si pořídíte jakoukoliv „es dvacítku“ (mimo nejdražší 512GB verze Galaxy S20 Ultra), dostanete zdarma Galaxy A20e, jehož maloobchodní doporučená cena činí 3 999 Kč. Pokud byste druhý telefon zdarma nevyužili, můžete místo něj zvolit třítisícovou poukázku na další nákup (platí pouze při pořízení „es dvacítek“ na oficiálním e-shopu).

Akce platí na e-shopu Samsung.cz a také u vybraných prodejců elektroniky. Např. u Mobil Pohotovosti můžete k této akci navíc využít i další bonusy, jako splátky s 0% navýšením nebo možnost výkupu stávajícího telefonu. U MP.cz můžete počítat i s dopravou zdarma ve vybraných městech, a to do 4 hodin prostřednictvím služby Liftago.

Souběžně s akcí na „es dvactíky“ došlo k dočasnému snížení ceny chytrých hodinek až o tisícovku. Galaxy Watch 46mm si nově pořídíte za 6 290 Kč (původní cena 6 990 Kč), menší 42 mm varianta vyjde na 5 790 Kč (původně 6 790 Kč). Nejlevněji vychází hodinky Galaxy Watch Active, které jsou k dostání za 3 990 Kč. Původně přitom stály 4 990 Kč. I tato akce se vztahuje na e-shop Samsung.cz a také na vybrané prodejce elektroniky, obě akce shodně platí do 19. dubna nebo do vyprodání zásob.

Představení smartphonů řady Galaxy S20:

Diskuze (18) Další článek: Rostou jako houby po dešti. Motorola má další levný model řady G8 s velkou baterií

Témata článku: Samsung, Nákup a ceny, Hodinky, Galaxy, Akce, Nositelnosti, E-shop, Akční nabídka, Liftago, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S20+, Žďár, Model, Model řady, Jak, Mobil Pohotovosti, Galaxy Watch Active, Telefon, Prodejce elektronikyUrčitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze
Hodinky Huawei se naučily instalovat aplikace a reagovat na notifikace. Ale…
Filip Kůžel
Polochytré hodinkyTýden mobilně
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Tim Cook: Apple pracuje na něčem ještě větším, než je iPhone [komentář]
Filip Kůžel
KomentářTim CookHospodaření a finance
Nejlepší univerzální tarif za tři stovky. Vodafone se spojil s Kauflandem
Lukáš Václavík
Tarify a mobilní službyVodafone
T-Mobile ztratil 140 tisíc zákazníků, mizí mu předplacenkáři. Na tržbách si ale polepšil
Jan Láska
StatistikaHospodaření a financeT-Mobile