Samsung Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition. Na zájemce o skládací véčko čeká 49 barevných kombinací

První novinkou nečekané druhé části akci Galaxy Unpacked byla nová varianta skládacího véčka s označením Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition. Mobilní divize přejímá technologie z oblasti spotřební elektroniky, ovšem místo barevného sladění ledničky nebo pračky, si budete moci vybrat barvy skládacího véčka Galaxy Z Flip3 ve 256GB paměťové variantě. Za možnost volby krytů se v Evropě připlácí 100 EUR, tedy zhruba dva a půl tisíce korun.

Vše začíná již u samotné objednávky na webu Samsungu, v rámci které si budete moci zvolit barvu skla na přední a zadní části véčka (modrá, žlutá, růžová, bílá nebo černá) i barvu šasi (černá nebo stříbrná). Celkem tak bude na výběr 49 barevných kombinací. Vybranému stylu se již při výrobě přidělí jedinečné ID, které zaručí, že vám na stůl telefon dorazí v takové podobě, jak jste si jej v online konfigurátoru navolili...

...jenže dostupnost této speciální edice je zatím omezena pouze na Austrálii, Kanadu, Francii, Německo, Koreu, Velkou Británii a USA. Není vyloučeno, že se do programu v budoucnu zařadí i další země, Česko však v tuto chvíli není na pořadu dne. Zaujala nás však i informace, podle které bude možné v rámci Bespoke Edition v budoucnu vyměnit stávající kryty za jinou barevnou kombinaci. Kdy přesně Samsung tuto možnost nabídne, však zatím není jasné.

Regionální omezení platí i pro hodinky Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition​, které si můžete personalizovat obdobnou cestou. Stačí si v online konfigurátoru Bespoke Studio vybrat barvu těla a k němu odpovídající řemínek. Třetí novinkou je speciální edice sluchátek Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition, ani jeden z těchto produktů však zatím do Česka nezamíří.

Samsung si Bespoke edici načasoval u příležitosti vydání grafické nadstavby One UI 4I. Telefon si tak budete moc personalizovat k obrazu svému, nejen softwarově, ale také hardwarově. V samotném systému bude připraven režim, který upraví systémové schéma podle tapety, příp. si budete moci oblíbené fotografie připnout na některou z ploch jako widget. Režim Extra Dim zase zajistí daleko výraznější snížení jasu displeje, což se bude hodit při práci v noci. 

Rozbalení véčka Samsung Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition:

Samsung však nepřihodil žádné konkrétní informace, zatím tedy nevíme, kdy do stávajících smartphonů oficiální cestou dorazí Android 12 s nejnovější verzí grafické nadstavby One UI. Očekáváme, že Samsung odhalí harmonogram updatů na brzké vývojářské konferenci.

Váš názor Další článek: Čipset Tensor je největší hardwarovou inovací Googlu od jeho založení. Konečně známe i jeho parametry

Témata článku: Samsung, Android, Chytré hodinky, Galaxy Watch4, Galaxy, Skládací displej, One UI, Limitovaná edice, Německo, Véčko, USA, Austrálie, Kanada, Skládací konstrukce, Zcela bezdrátová sluchátka, Barvy, Flip, Galaxy Buds2, Korea, Samsung Galaxy Z Flip3 5G, Velká Británie, Kombinace, Barevná kombinace, Galaxy Unpacked, Barva
Podívejte se do zákulisí vývoje akce Far Cry 6 v nejnovějším dokumentu

Podívejte se do zákulisí vývoje akce Far Cry 6 v nejnovějším dokumentu

Jedna z největších her letošního roku se odhaluje v téměř 40ti minutovém videu.

Michal Maliarov
Far Cry 6UbisoftVideo
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Virtuál Fayn snížil ceny mobilních dat i hlasového tarifu
Jan Láska
Mobilní dataTarify a mobilní službyVirtuální operátoři