Samsung Galaxy Week. K vybraným telefonům dostanete sluchátka Buds Live

Samsung v Česku odstartoval dvoutýdenní akční nabídku Galaxy Week, v rámci které získáte při zakoupení jednoho z vybraných topmodelů zdarma zcela bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 4 490 Kč. Do konce března navíc platí výkupní bonus v hodnotě 3 500 Kč, pokud při pořízení jednoho z modelů řady Galaxy S21 odprodáte váš stávající telefon. Do týdne od jeho nákupu vám navíc přijde akční kód, díky němuž získáte pojištění Samsung Care+ za polovinu původní ceny. Kód je třeba uplatnit nejpozději do 16. března.

Sluchátka Galaxy Buds Live dostanete zdarma při nákupu zařízení z řady Galaxy S21, Galaxy Note20 nebo při pořízení skládaček Galaxy Z Fold2 (s promokódem HLKCZYECV s cenou -8 000 Kč) či Galaxy Z Flip 5G. Akce platí do neděle 7. března, a to, nejen na stránkách Samsungu, ale také u vybraných prodejců elektroniky. Více informací o akci Galaxy Week se dočtete zde. Detaily k výkupní akci hledejte na webu Novysamsung.cz, specifikace pojištění Samsung Care+ dohledáte zde.

Oficiální představení sluchátek Galaxy Buds Live:

Váš názor Další článek: Bezpečnost především. Řada Galaxy se může těšit na 4 roky updatů zabezpečení

Témata článku: Samsung, Smartphony, Akční nabídka, Galaxy Buds Live, Výkup, Skládací konstrukce, Zcela bezdrátová sluchátka, Pojištění, Samsung Galaxy Note20, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G 512GB, Samsung Galaxy S21 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB, Samsung Galaxy S21+ 5G, Samsung Galaxy Z Flip 5G, Samsung Galaxy Z Fold2 5G, Buds Live, Samsun, Nákup zařízení, DOS, Samsung Car, Sluchátko, Česká republika, Telefon