Samsung Galaxy Watch 3 by Tous. Speciální edice hodinek s novými řemínky

Samsung začne ve vybraných zemích po celém světě nabízet speciální edici chytrých hodinek Galaxy Watch 3 by Tous. Jedná se o model, který vznikl ve spolupráci s klenotnictvím Tous, jehož logo je zvěčněno i na nových strukturovaných páscích v černé a růžové. Další změnou bude 18 předinstalovaných tapet na motivy loga firmy Tous, jinak zůstávají specifikace hodinek při starém.

Speciální edice hodinek se bude nabízet pouze v menší 41mm Bluetooth varianty. V Evropě jsou hodinky zatím k dostání v Anglii, Portugalsku a ve Španělsku, kde vycházejí na 390 EUR. Jejich cena je tedy rámcově stejná jako u základní verze, která je v Česku dostání za 9 990 Kč. Zda se bude speciální edice hodinek nabízet i v Česku, zatím není jasné. V katalogu české odnože Tous zatím hodinky chybí. Recenzi hodinek Galaxy Watch 3 si můžete přečíst zde.

Redakční představení hodinek Galaxy Watch 3:

Zdroj Samsung

Váš názor Další článek: Vivo slíbilo tříletou softwarovou podporu pro budoucí modely vlajkové řady X

Témata článku: Samsung, Galaxy Watch, Chytré hodinky, Limitovaná edice, Design, Hodinky, Bluetooth, Tizen, Galaxy Watch 3, Evropa, Watch, EDI, Speciální edice, Tous, Řemínek, Samsun, Edice, Anglie, Česká republika, Portugalsko, Španělsko