Samsung Galaxy S21 Ultra opět v rukou filmařů. Dal vzniknout dokumentu o důležitosti ochrany divokých zvířat

Samsung Galaxy S21 se opět dostal do rukou profesionálních filmařů. Po natočení celovečerního filmu se jihokorejský výrobce tentokrát zaměřil na zvířata. Ve spolupráci s kanálem Discovery natočil společný dokument „Eye to Eye With a Tiger“, který má připomenout důležitost ochrany divokých zvířat, v tomto případě tygrů. Natáčení a focení probíhalo v Indii, a to prostřednictvím několika telefonů Galaxy S21 Ultra.

,

Povedený krátký dokument byl zřejmě natáčen v rozlišení 8K (alespoň tak čteme mezi řádky), na YouTube však byl uploadován pouze v rozlišení Full HD. Pokud se chtěl Samsung i přesto chlubit videem, asi bychom překousli i nižší rozlišení (4K či Full HD), framerate 60 fps by však měl být samozřejmostí. V dokumentu je vidět slušná stabilizace obrazu, občas si však všímáme chybějících framů, které tu a tam negativně ovlivňují kvalitu videa. 

Společný dokument Samsungu a Discovery:

]: The file '/PubSystem.Controls.Run.Articles.2015/AddOn_Blank.ascx' does not exist.-->

Zdroj Samsung News

Váš názor Další článek: Hodinky s rolovacím displejem zní skvěle na papíře. Používat byste je ale asi nechtěli

Témata článku: Samsung, , , , , , , , Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB, Samsung News, Dokument, Discovery, Divoké zvíře, F +, Full HD, Zvíře, Tiger, Filmař, Samsun, Důležitost