Samsung Galaxy S10 získá díky softwarovému updatu některé funkce z Note10

Samsung v těchto dnech začíná na evropských trzích uvolňovat softwarovou aktualizaci pro rodinu modelů Galaxy S10. V Česku prodávané modely Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ se dočkají několika nových funkcí, které poprvé Samsung uvedl v aktuální řadě Galaxy Note10.

Klepněte pro větší obrázek

Nově přibude například zábavná funkce AR Doodle pro kreslení nápisů a vytváření animací do skutečných fotografií, vestavěný video editor nebo funkce pro propojení telefonu s počítačem Link to Windows. Update obsahuje také další vylepšení Nočního režimu u fotoaparátu, který je nově aplikován také na selfie kameru. Zde se objeví navíc i funkce Live Focus Video na hrátky s bokeh efektem.

Klepněte pro větší obrázek

V rámci pracovních funkcí dochází k integraci podpory funkce Samsung DeX pro PC. Po instalaci desktopové aplikace z portálu SamsungDeX.com postačí k připojení telefonu s počítačem pouze USB-C kabel. Pro bezdrátové spojení slouží taktéž nově podporovaná funkce Link to Windows. Aktualizace obsahuje ještě mnoho dalších drobných, ale užitečných vylepšení. Do telefonů dorazí v nejbližších dnech formou OTA aktualizace.

Diskuze (9) Další článek: Jako dveře do budoucnosti! Xiaomi Mi Mix Alpha je ze všech stran obalený displejem

Témata článku: Samsung, , , , , Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S10e, Video Editor, Dík, Link Windows, Funkce, F +, AR Doodle, Samsun, Vylepšení, Česká republika, Telefon, Aktualizace